Kalkulačky

Essential calculators

Základní řada

Základní řada, inspirovaná tradiční řemeslnou dovedností společnosti Canon, spojuje jednoduchost, udržitelnost životního prostředí a přívětivost k uživatelům. Od kapesních osobních přenosných modelů až po větší modely jsou tyto elegantní, stylové a lehké kalkulačky jednoduše použitelné a vybavené snadno čitelným displejem. Ideální společník pro profesionální obchodníky.

Economical calculators

Ekonomická řada

Decentní kolekce s promyšleným a dlouhodobě udržitelným designem. Tyto modely, které byly vytvořeny pro běžné domácnosti a kanceláře, jsou lehké a vyznačují se zakřiveným obloukovým designem a velkými nakloněnými displeji LCD, takže číslice lze snadno přečíst.

Scientific calculators

Vědecká řada

Naše řada kompaktních, a přesto výkonných vědeckých kalkulaček dokáže provést až 610 různých vědeckých a statistických funkcí. Je dokonalá pro profesionální, školní nebo vysokoškolské použití a nabízí jednoduché řešení složitých problémů v podobě útlého lehkého designu.

Printing calculators

Řada s tiskovou jednotkou

Tyto kalkulačky obsahují rychlou a odolnou tiskovou jednotku poskytující čisté výtisky v jedné nebo dvou barvách. Ergonomické klávesnice a velké displeje zvyšují pohodlí při práci a vytvářejí z těchto kalkulaček dokonalé nástroje pro náročné použití ve vytížených kancelářích. Vysoké rychlosti tisku zajišťují produktivní výkon.

K Series

K Series

K Series (Chroma) je nejnovější řada kalkulaček od společnosti Canon, která vyzdvihuje barvy a životní styl. Kromě toho, že obsahují základní obchodní funkce, jsou kalkulačky K Series vyrobené z recyklovaných materiálů z výrobků společnosti Canon a představují skvělý doplněk do domácnosti nebo kanceláře.

Vyhledání starších kalkulaček

Vyhledejte technické údaje a informace o kompatibilním příslušenství pro starší modely kalkulaček v naší sekci archivovaných produktů.