Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Příběhy

Působivé a rychlé fotografie divoké přírody s fotoaparátem Canon EOS 90D

Při fotografování neuvěřitelných okamžiků v divoké přírodě, které se odehrávají rychlostí blesku, si fotograf Markus Varesvuo zamiloval rychlý fotoaparát Canon EOS 90D. Podívejte se na pozoruhodné výsledky jeho snažení.

Další informace

canon-get-inspired-wildlife-canon-eos-90d-1-555x555-7ed5cbbd-b8ce-11e9-957d-f8bc126f6b0a

Naše příběhy

Rozhovory s předními fotografy, inspirativní příběhy od zapálených lidí a informativní pohled na rozličné tvůrčí žánry – to vše v těchto příbězích najdete.

Hledáte něco konkrétního? Upravte vyhledávání
Filtrovat podle

children stand on stool in kitchen

S Caroline Holtovou jsme si popovídali o její cestě napříč světem rodinného fotografování. Zajímalo nás, jak dokáže zachytit krásu ve všedním životě a proč je pro zachycení příběhů rodiny zásadní navázat vztah s jejími členy.

Další informace

busy road in Cuba

Celých sedm let cestovat a fotografovat svět – pro většinu z nás to zní jako pohádka. Povídali jsme si s Jeroenem o jeho cestě, putování po světě a výstavě v bývalé továrně smrti.

Další informace

couple ride through town on scooter

Zachycovat zajímavé portréty je pověstně obtížné. A je důležité opustit svou komfortní zónu. Mluvíme s městským fotografem Emmanuelem Colem o jeho práci, která se zabývá nejvýstřednějšími a nejzajímavějšími postavami a zákoutími Londýna.

Další informace

snowboarder performs jump on slope of mountain

Lorenzo Holder, který píše pro web CPN, se v exkluzivním interview rozpovídal o své práci, o svém přístupu k vytváření snímků a o tom, proč si ke své práci vybral digitální zrcadlovky Canon EOS a objektivy EF.

Další informace

cars driving in rain

Sarah Caronová je francouzská fotoreportérka z Paříže. My jsme ji dostihli na Kubě, kde si na nás udělala čas během rušného módního focení, otestovala fotoaparát EOS M5 a prozradila nám něco o své kariéře a svém přístupu k pořizování úžasných snímků.

Další informace

shadows cast on wall

Fotoreportér samouk Christopher Anderson se narodil v Kanadě, vyrostl v západním Texasu a většinu dospělého života strávil v New Yorku. Chtěli jsme se ho zeptat na jeho chápání domova a zastihli jsme ho, když zrovna prozkoumával své nové okolí.

Další informace

scuba diver swimming with shark

Cestovatel společnosti Canon a cenami ověnčený fotograf divoké přírody Franco Banfi nám povypráví o své vášni pro podvodní fotografování. Podělí se s námi také o pocity, které prožíval při snaze pořídit dokonalý snímek ve společnosti žraloků modravých.

Další informace

RNLI worker

Clive Booth je známý svým charakteristickým stylem selektivního zaostřování v přirozeném, dostupném světle, které dodává jeho dílům atmosféru a éterický nádech. Zeptali jsme se ho, jak světlo utváří jeho fotografii.

Další informace

Zajímá vás konkrétní žánr?

Podívejte se na naše tipy a techniky

Cítíte inspiraci a chcete si to zkusit? Naši profesionální průvodci vám dodají sebevědomí, které vám pomůže ještě dnes vyzkoušet nové kreativní techniky

PODÍVEJTE SE NA NAŠE TIPY A TECHNIKY

Muž stojí pod mostem vedle cesty v centru města a chystá se fotografovat s fotoaparátem Canon.

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Získejte všechny poslední novinky a informace o produktech

REGISTRUJTE SE NYNÍ