Lenses for EOS R

Objektivy pro fotoaparáty EOS R

Objevte řadu objektivů nové generace pro systém EOS R, které byly navrženy tak, aby vám poskytly optickou znamenitost.

Prozkoumejte každou možnost

S fotoaparátem Canon EOS R mohou fotografové a filmaři prozkoumat celou řadu nových kreativních možností pořizování záznamu. Inovativní objektivy typu RF nabízejí mimořádně rychlé zaostřování a dokonalou optickou kvalitu. Adaptéry EOS R poskytují bezproblémový přístup ke stávajícím objektivům typu EF a EF-S a zaručují nulovou ztrátu výkonu.

Filtr objektivu EOS R

Použití objektivů typů EF a EF-S se systémem EOS R vyžaduje upevňovací adaptér EOS R, který nabízí plnou kompatibilitu a zaručuje nulovou ztrátu výkonu.

Hledáte něco konkrétního? Upravte vyhledávání
Filtrovat podle

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ideální objektiv pro všechny nadšence pro každodenní fotografování plnoformátovým bezzrcadlovým fotoaparátem. Objektiv RF 24-105mm F4-7.1 IS STM je lehký, kompaktní a snadno se používá, ale hlavně je připraven povznést vaše fotografování na novou úroveň.

Zjistěte více

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Dodejte svým fotografiím pořízeným plnoformátovým bezzrcadlovým fotoaparátem profesionální vzhled díky vestavěnému zoomu 24–70 mm, který se pyšní výbornou světelností a stabilizátorem obrazu s rozsahem 5 EV.

Zjistěte více

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Objektiv RF 70-200mm F2.8L IS USM je základním modelem z trojice profesionálních objektivů se zoomem a je ideálním společníkem pro zpravodajské nebo sportovní fotografie či fotografie z cest.

Zjistěte více

Kompatibilita bajonetu RF fotoaparátu EOS R

Systém EOS R zdědil všechny výhody systému EOS. Nabízí vlastní řadu objektivů, adaptéry pro kompatibilitu s optikou EF a EF-S, řadu blesků Speedlite a další příslušenství.

Zobrazit článek

EOS R RF Mount Compatibility

Potřebujete pomoci s hledáním objektivu?Zachyťte vše, co máte rádi, pomocí fotoaparátu EOS. Využijte jeden z našich nástrojů pro výběr objektivu a najděte ten správný, který se hodí právě pro vás.

Mohlo by vás také zajímat...