Lenses for EOS R

Objektivy pro fotoaparáty EOS R

Objevte řadu objektivů nové generace pro systém EOS R, které byly navrženy tak, aby vám poskytly optickou znamenitost.

Prozkoumejte každou možnost

S fotoaparátem Canon EOS R mohou fotografové a filmaři prozkoumat celou řadu nových kreativních možností pořizování záznamu. Inovativní objektivy typu RF a RF-S nabízejí mimořádně rychlé zaostřování a dokonalou optickou kvalitu. Adaptéry EOS R poskytují bezproblémový přístup ke stávajícím objektivům typu EF a EF-S a zaručují nulovou ztrátu výkonu.

Filtr objektivu EOS R

Použití objektivů typů EF a EF-S se systémem EOS R vyžaduje upevňovací adaptér EOS R, který nabízí plnou kompatibilitu a zaručuje nulovou ztrátu výkonu.

Hledáte konkrétní objektiv typu RF? Upravte vyhledávání
Filtrovat podle

canon-camera

Kompaktní a cenově dostupný ultraširokoúhlý plnoformátový objektiv s ohniskovou vzdáleností 16 mm pro fotoaparáty řady EOS R je určený pro vlogery a tvůrce kreativního obsahu.

Zjistěte více

canon-camera

Univerzální, kompaktní a lehký objektiv řady RF se zoomem 100–400 mm a stabilizátorem obrazu s rozsahem 5,5 EV k zachycení divoké přírody a dalších událostí bez nadbytečné zátěže.

Zjistěte více

canon-camera

Profesionální makroobjektiv RF 100mm F2.8L MACRO IS USM, který nabízí kvalitu řady L, je ideální na pořizování 1,4násobně zvětšených fotografií a úžasných portrétů z ruky.

Zjistěte více

canon-camera

Superteleobjektiv řady RF s ohniskovou vzdáleností 1 200 mm s pokročilou manipulací a designem pro dechberoucí snímky divoké zvěře, sportu a vzdálených detailů.

Zjistěte více

canon-camera

Teleobjektiv řady L 135 mm s vysokou světelností f/1,8 a stabilizátorem obrazu 5,5 EV pro kreativní fotografování ve dne i v noci.

Zjistěte více

canon-camera

Nejširší objektiv typu RF společnosti Canon zachytí detaily s přesností typickou pro modely řady L, a to v rozsahu ohniskové vzdálenosti 14–35 mm. Díky stabilizátoru obrazu s rozsahem 5,5 EV si nemusíte při manipulaci v ruce dělat starosti.

Zjistěte více

canon-camera

Kompaktní, tichý a lehký 50mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, bajonetem RF a vysokou světelností f/1,8 je ideální pro uskutečňování vašich kreativních vizí.

Zjistěte více

canon-camera

Teleobjektiv se zoomem RF 70-200mm F4L IS USM je nezbytný, kompaktní a lehký a nabízí kvalitu řady L. Je proto dokonalým pomocníkem při pořizování cestovních či sportovních fotografií, portrétů nebo snímků přírody.

Zjistěte více

canon-camera

Objektiv řady EOS R se zoomem pro fotoaparáty se snímačem APS-C, který pokrývá rozsah od širokoúhlého záběru po teleobjektiv, je ideální pro cestování, fotografování divoké zvěře, sportu a životního stylu.

Zjistěte více

canon-camera

Objektiv se standardním zoomem pro fotoaparáty řady EOS R se snímačem APS-C, který je ideální pro každodenní situace v rámci rodiny, životního stylu, dovolené nebo při pořizování portrétů.

Zjistěte více

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ideální objektiv pro všechny nadšence pro každodenní fotografování plnoformátovým bezzrcadlovým fotoaparátem. Objektiv RF 24-105mm F4-7.1 IS STM je lehký, kompaktní a snadno se používá, ale hlavně je připraven povznést vaše fotografování na novou úroveň.

Zjistěte více

canon-camera

Dodejte svým fotografiím pořízeným plnoformátovým bezzrcadlovým fotoaparátem profesionální vzhled díky vestavěnému zoomu 24–70 mm, který se pyšní výbornou světelností a stabilizátorem obrazu s rozsahem 5 EV.

Zjistěte více

Kompatibilita bajonetu RF fotoaparátu EOS R

Systém EOS R zdědil všechny výhody systému EOS. Nabízí vlastní řadu objektivů, adaptéry pro kompatibilitu s optikou EF a EF-S, řadu blesků Speedlite a další příslušenství.

Zobrazit článek

EOS R RF Mount Compatibility

Mohlo by vás také zajímat...