APLIKACE

Aplikace Content Transfer Mobile od společnosti Canon

Plynulý přenos záběrů z kamery na server FTP vám zajistí aplikace pro iOS, která propojuje iPhone s videokamerou XF605.

Jsou účtovány poplatky za předplatné

Rychlejší a efektivnější pracovní postupy zpráv

Content Transfer Mobile (CTM) je aplikace na systém iOS, která umožňuje stahovat záznamy zpráv do zařízení iPhone a odesílat je přímo na server FTP vysílací stanice prostřednictvím sítí 4G/5G nebo Wi-Fi. Poskytuje také pokročilou správu metadat.

XF605

Stáhnout obsah z fotoaparátu do telefonu

Videokameru XF605 můžete připojit k zařízení iPhone díky aplikaci CTM prostřednictvím Wi-Fi nebo kompatibilního kabelu USB-C a stahovat soubory MP4, XML, Metadata a Audio Proxy do zařízení iPhone.

Nahrajte obsah z telefonu na server FTP

Kromě kontroly souborů uložených na místním úložišti, které jsou odesílány na server FTP, aplikace CTM umožňuje stahovat obsah z kamery a okamžitě jej přenášet na server v rámci jedné operace, aby tak zajistila efektivnější pracovní postup.

XF605
XF605

Úprava metadat zpráv

Významnou výhodou aplikace CTM je, že umožňuje upravovat a importovat metadata před a po natočení záznamu. Podporuje standard NewsML-G2, zajistí konzistenci a snadnou integraci do pracovních postupů natáčení, stejně jako správu souborů. Soubory XML lze upravovat v aplikaci CTM a zapisovat do kamery, případně lze metadata, natočená v kameře, také upravit v aplikaci CTM, což uživatelům umožňuje aktualizovat informace o obsahu před nahrátím na server.

Související výrobky

 • Profesionální videokamery

  XF605

  Všestranná 4K videokamera pro záznamy ve vysílací kvalitě, která nabízí pokročilé automatické zaostřování, připojení a streamování pro náročné produkce.
  Zobrazit podrobnosti XF605
 1. Podporované jazyky

  Dostupné v angličtině, francouzštině, italštině, němčině, španělštině, ruštině, portugalštině

  Kompatibilita – Canon XF605*

  Vizuální vzhled kamery Canon XF605, který můžete vidět na těchto fotografiích a ve video obsahu, se může od komerčního produktu lišit.