Objektivy Cinema

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Velkoformátový objektiv Canon pro filmové kamery za příznivou cenu s funkcemi Cine-Servo pro špičkovou kvalitu.

Výhody

 • Kompatibilita s bajonetem Canon EF poskytuje podporu pro rychlé a přesné automatické zaostřování pomocí technologie Dual Pixel CMOS AF, napájení servomechanizmu objektivu z fotoaparátu, automatické získávání metadat objektivu pro snadné následné zpracování a funkce objektivu, jako jsou korekce vinětace

 • Účelově zkonstruovaný videoobjektiv s ohniskovou vzdáleností 18–80 mm a 4,4× optickým zoomem

 • Špičkové vlastnosti vytvářejí z objektivu Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S ideální nástroj pro profesionální a pokročilé kameramany

 • Volitelný grip Canon ZSG-C10 se zoomem (prodává se samostatně) nabízí plynulé ovládání zoomu, vyhrazené tlačítko jednosnímkového automatického zaostřování a flexibilitu pro použití v ruce, na rameni nebo na stativu

 • Dokonalá optika Canon poskytuje stabilní úrovně jasu T4,4 (F4) napříč celým rozsahem zoomu

 • Motory DC a USM pro rychlé, plynulé a tiché ovládání zoomu a zaostřování servomechanizmem

 • 3 režimy stabilizace obrazu pro ostré a čisté video

 • Snadné použití a ovládání, hmotnost 1,2 kg vhodná pro drony

 • Clona s 9 lamelami pomáhá vytvářet nádherné filmařské efekty rozostření

 • Vysoké optické rozlišení a opticko-mechanická konstrukce vyhovující všem požadavkům snímání v rozlišení 4K

 • Značné omezení změn efektivní ohniskové vzdálenosti při zaostřování pro menší zkreslení a větší konzistenci snímání

Podrobný popis funkcí

 • Profesionální filmařská optika pro kameramany

  Objektiv Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (kompaktní objektiv Cine Servo) je navržen jako odpověď na potřeby profesionálních filmařů a pokročilých amatérských kameramanů, od filmů a dokumentů po videa ze svateb a firemní videa. Zásluhou výkonného 4,4× optického zoomu a ohniskové vzdálenosti 18–80 mm se jedná o ideální univerzální objektiv, který váží pouze 1,2 kg, ale přitom obsahuje přesný zoom se servomechanizmem a funkce zaostřování pro plynulý profesionální vzhled a dojem veškerých pořízených záběrů.

 • Veškeré výhody kompatibility s bajonetem EF

  Kompaktní objektiv Canon Cine Servo, který je určen pro práci s digitálními zrcadlovkami opatřenými bajonetem Canon EF a kompatibilními videokamerami s výměnným objektivem, využívá rozsáhlou řadu funkcí bajonetu Canon EF, včetně 3 režimů stabilizace obrazu a mimořádně rychlého automatického zaostřování. Výkonná technologie Dual Pixel CMOS AF umožňuje rychle a přesně zaostřovat jediným stisknutím tlačítka, zatímco průběžné automatické zaostřování sleduje objekt, aniž by došlo ke ztrátě zaostření. Korekce vinětace pomáhá zachovat rovnoměrné osvětlení napříč celým záběrem, zatímco objektiv a fotoaparát nebo videokamera budou moci trvale komunikovat, od získání metadat objektivu pro snazší následné zpracování po schopnost dokonce vybrat číslo „T“ nebo číslo „F“ na displeji fotoaparátu či videokamery.

 • Nádherné rozostření (bokeh)

  Jedním z charakteristických znaků skvělého videa je hloubka ostrosti, která pomáhá upoutat pozornost diváka a soustředit ji na snímaný objekt. Kompaktní objektiv Canon Cine Servo je vybaven clonou s 9 lamelami, která umožňuje snadno dosáhnout osobitého efektu jemného rozostření ve videích. Vykreslení světelných bodů v příjemném bokehu umožní vašemu dílu vyniknout.

 • Omezení změn ohniskové vzdálenosti

  Použití fotografických objektivů pro natáčení může vést ke změnám efektivní ohniskové vzdálenosti při zaostřování. Změny efektivní ohniskové vzdálenosti, k nimž dochází při přibližování či oddalování záběru pomocí zoomu, způsobují nepatrné zkreslení perspektivy. Kompaktní objektiv Canon Cine Servo je určen speciálně pro pořizování videí, a proto je zkonstruován tak, aby byl tento jev maximálně omezen a zkreslení bylo minimální.

 • Optika s kvalitou 4K

  Kompaktní objektiv Canon Cine Servo je připraven na budoucí vývoj. Konstruktéři společnosti Canon zajistili, že jeho rozlišovací výkon je naprosto přesný, od středu objektivu až k jeho okraji, zatímco modulační přenosová funkce (MTF) byla optimalizována pro požadavky videokamer 4K. Kompaktní objektiv Canon Cine Servo, který se zásluhou omezení chromatické vady a lepšího vyvážení barev dokonale hodí k dalším objektivům Canon Cinema EOS, poskytuje neuvěřitelnou kvalitu obrazu, ať už snímáte v rozlišení 4K nebo HD.

 • Volitelný odnímatelný grip ZSG-C10 se servem

  Volitelný grip Canon ZSG-C10 se zoomem, navržený exkluzivně pro kompaktní objektiv Cine Servo, vytváří zcela nové příležitosti pro snímání, neboť umožňuje mimořádně plynulou vzdálenou aktivaci servomechanizmu zoomu a jednosnímkového automatického zaostřování. Grip ZSG-C10 se připojuje k tělu objektivu kabelem s 20 vývody a lze jej ovládat, zatímco je připevněn na tubus objektivu (pro pohodlné snímání z ramene) nebo oddělen od objektivu a používán v ruce. Grip ZSG-C10 nabízí snadno ovladatelný kolébkový přepínač, tlačítko spuštění/zastavení záznamu, tlačítko jednosnímkového automatického zaostřování a nastavitelný úhel pro zajištění optimálního pohodlí.

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S
Hodnocení a recenze