Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Revoluce v produkci videí. Velkoformátový filmový objektiv Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S přináší funkce Cine-Servo špičkové kvality, jako jsou mimořádně plynulý zoom a zaostřování se servomechanizmem, za příznivou cenu.

Výhody

 • Kompatibilita s bajonetem Canon EF poskytuje podporu pro rychlé a přesné automatické zaostřování pomocí technologie Dual Pixel CMOS AF, napájení servomechanizmu objektivu z fotoaparátu, automatické získávání metadat objektivu pro snadné následné zpracování a funkce objektivu, jako jsou korekce vinětace
 • Účelově zkonstruovaný videoobjektiv s ohniskovou vzdáleností 18–80 mm a 4,4× optickým zoomem
 • Špičkové vlastnosti vytvářejí z objektivu Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S ideální nástroj pro profesionální a pokročilé kameramany
 • Volitelný grip Canon ZSG-C10 se zoomem (prodává se samostatně) nabízí plynulé ovládání zoomu, vyhrazené tlačítko jednosnímkového automatického zaostřování a flexibilitu pro použití v ruce, na rameni nebo na stativu
 • Dokonalá optika Canon poskytuje stabilní úrovně jasu T4,4 (F4) napříč celým rozsahem zoomu
 • Motory DC a USM pro rychlé, plynulé a tiché ovládání zoomu a zaostřování servomechanizmem
 • 3 režimy stabilizace obrazu pro ostré a čisté video
 • Snadné použití a ovládání, hmotnost 1,2 kg vhodná pro drony
 • Clona s 9 lamelami pomáhá vytvářet nádherné filmařské efekty rozostření
 • Vysoké optické rozlišení a opticko-mechanická konstrukce vyhovující všem požadavkům snímání v rozlišení 4K
 • Značné omezení změn efektivní ohniskové vzdálenosti při zaostřování pro menší zkreslení a větší konzistenci snímání

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Profesionální filmařská optika pro kameramany


Objektiv Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (kompaktní objektiv Cine Servo) je navržen jako odpověď na potřeby profesionálních filmařů a pokročilých amatérských kameramanů, od filmů a dokumentů po videa ze svateb a firemní videa. Zásluhou výkonného 4,4× optického zoomu a ohniskové vzdálenosti 18–80 mm se jedná o ideální univerzální objektiv, který váží pouze 1,2 kg, ale přitom obsahuje přesný zoom se servomechanizmem a funkce zaostřování pro plynulý profesionální vzhled a dojem veškerých pořízených záběrů.

Veškeré výhody kompatibility s bajonetem EF


Kompaktní objektiv Canon Cine Servo, který je určen pro práci s digitálními zrcadlovkami opatřenými bajonetem Canon EF a kompatibilními videokamerami s výměnným objektivem, využívá rozsáhlou řadu funkcí bajonetu Canon EF, včetně 3 režimů stabilizace obrazu a mimořádně rychlého automatického zaostřování. Výkonná technologie Dual Pixel CMOS AF umožňuje rychle a přesně zaostřovat jediným stisknutím tlačítka, zatímco průběžné automatické zaostřování sleduje objekt, aniž by došlo ke ztrátě zaostření. Korekce vinětace pomáhá zachovat rovnoměrné osvětlení napříč celým záběrem, zatímco objektiv a fotoaparát nebo videokamera budou moci trvale komunikovat, od získání metadat objektivu pro snazší následné zpracování po schopnost dokonce vybrat číslo „T“ nebo číslo „F“ na displeji fotoaparátu či videokamery.

Nádherné rozostření (bokeh)


Jedním z charakteristických znaků skvělého videa je hloubka ostrosti, která pomáhá upoutat pozornost diváka a soustředit ji na snímaný objekt. Kompaktní objektiv Canon Cine Servo je vybaven clonou s 9 lamelami, která umožňuje snadno dosáhnout osobitého efektu jemného rozostření ve videích. Vykreslení světelných bodů v příjemném bokehu umožní vašemu dílu vyniknout.

Omezení změn ohniskové vzdálenosti


Použití fotografických objektivů pro natáčení může vést ke změnám efektivní ohniskové vzdálenosti při zaostřování. Změny efektivní ohniskové vzdálenosti, k nimž dochází při přibližování či oddalování záběru pomocí zoomu, způsobují nepatrné zkreslení perspektivy. Kompaktní objektiv Canon Cine Servo je určen speciálně pro pořizování videí, a proto je zkonstruován tak, aby byl tento jev maximálně omezen a zkreslení bylo minimální.

Optika s kvalitou 4K


Kompaktní objektiv Canon Cine Servo je připraven na budoucí vývoj. Konstruktéři společnosti Canon zajistili, že jeho rozlišovací výkon je naprosto přesný, od středu objektivu až k jeho okraji, zatímco modulační přenosová funkce (MTF) byla optimalizována pro požadavky videokamer 4K. Kompaktní objektiv Canon Cine Servo, který se zásluhou omezení chromatické vady a lepšího vyvážení barev dokonale hodí k dalším objektivům Canon Cinema EOS, poskytuje neuvěřitelnou kvalitu obrazu, ať už snímáte v rozlišení 4K nebo HD.

Volitelný odnímatelný grip ZSG-C10 se servem


Volitelný grip Canon ZSG-C10 se zoomem, navržený exkluzivně pro kompaktní objektiv Cine Servo, vytváří zcela nové příležitosti pro snímání, neboť umožňuje mimořádně plynulou vzdálenou aktivaci servomechanizmu zoomu a jednosnímkového automatického zaostřování. Grip ZSG-C10 se připojuje k tělu objektivu kabelem s 20 vývody a lze jej ovládat, zatímco je připevněn na tubus objektivu (pro pohodlné snímání z ramene) nebo oddělen od objektivu a používán v ruce. Grip ZSG-C10 nabízí snadno ovladatelný kolébkový přepínač, tlačítko spuštění/zastavení záznamu, tlačítko jednosnímkového automatického zaostřování a nastavitelný úhel pro zajištění optimálního pohodlí.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S, o jeho funkcích a možnostech.

Přejete si, aby vás kontaktoval zástupce společnosti Canon?

Vyplněním formuláře uvedeného níže zažádáte o to, aby vás kontaktoval produktový specialista společnosti Canon.

Vyplňte formulář