Canon_Photo_Companion_App_Sunset_Family
alt text goes here


CANON

PHOTO COMPANION

Váš osobní průvodce vyprávěním příběhů.

Stáhnout pro systém iOS

Stáhnout pro systém Android

Vydejte se na cestu

Aplikace Photo Companion nabízí přizpůsobený obsah, výzvy a inspirativní nápady, které vás provedou na cestě světem fotografie, a je tak dokonalým partnerem každého vypravěče vizuálních příběhů.

Užívejte si individuálně přizpůsobená cvičení, kurzy a tipy

S pomocí cvičení, kurzů a tipů přizpůsobených modelu vašeho fotoaparátu, úrovni dovedností a zájmům se naučíte, jak vytvářet fotografie, na které budete hrdí – tak, abyste mohli vdechnout svým příběhům život.

Tutorials_Tips_Lady

Učte se na cestách, ať jste kdekoli

Aplikace nabízí stručný a snadno použitelný obsah a videa, ke kterým máte přístup na cestách, a pomůže vám tak vždy, když to potřebujete nejvíc. Je to stejné, jako byste měli svého osobního fotografického asistenta.

Learn on the go, wherever you are

Nechte se inspirovat novými nápady a výzvami

Pravidelně budeme přidávat nový obsah, výzvy a nápady, které vám pomohou popustit uzdu své kreativitě. Získáte také možnost se učit od profesionálů i fotografů, jako jste vy sami, a nechat se jimi inspirovat – abyste mohli rozšiřovat své obzory

Be inspired by new ideas and challenges

Dejte průchod tvořivosti se znalostmi ovládání fotoaparátu

Aplikace je dodávána s obsahem a videi šitými na míru nejnovějším modelům fotoaparátů Canon EOS*, které vám pomohou seznámit se s fotoaparátem a zjistit, jak s jeho pomocí skutečně popustit uzdu svému kreativnímu potenciálu.

*Níže naleznete informace o kompatibilitě.

Unleash your creativity with your camera know-how

Kompatibilita aplikace Photo Companion

Tato aplikace se momentálně dodává s obsahem vytvořeným speciálně pro fotoaparáty PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II, EOS M6.

Pokud používáte starší fotoaparát, bude vám nabídnut odpovídající obsah, abyste mohli aplikaci také využívat.

Jazyky

Je dostupná v jazycích arabština, angličtina, čeština, dánština, finština, francouzština, italština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, ruština, slovenština, španělština, švédština, turečtina.

Stories are all around us

Vdechněte život svému příběhu

Začínáme s produkty Canon

Podívejte se na video

Vaše příběhy vyprávěné po vašem

Nahrávejte fotografie a videa ze všech zařízení a spravujte všechny své fotografie na jednom místě.