KDE KOUPIT

Řešení pro firmy

Ať už hledáte produkty od společnosti Canon pro domácnost nebo svoji firmu, jste na správném místě.

Najděte akreditovaného partnera společnosti Canon

Řešení pro firmy

Země

Město

Řešení pro firmy

 • Partneři pro velkoformátový tisk

  Poskytují velkoformátová zařízení a mohou vám poradit ohledně služeb a podpory společnosti Canon. Podle odbornosti partnerů se určí portfolio, které poskytují a podporují.

 • Partneři specializující se na velké formáty

  Specialisté poskytující komplexní řešení pro prostředí grafického umění a fotografického trhu. Poskytují komplexní řešení, která zahrnují servis, spotřební materiál a média, a mají také přístup k plnému portfoliu LFP ve společnosti Canon.

 • Partneři pro profesionální tisk

  Partneři, kteří dodávají zařízení pro méně náročnou produkci. Mohou poradit se službami a podporou pro všechny vaše profesionální požadavky na interní tisk.

 • Profesionální partneři pro odborníky na tisk

  Partneři, kteří se specializují na profesionální tisková řešení. Jejich vědomosti a odborné znalosti poskytují zákazníkům jistotu, že budou vždy schopni poradit a poskytovat správná tisková řešení pro všechny jejich potřeby. Klíčovými vlastnostmi těchto odborníků jsou rychlost a pružnost služeb. Díky investicím do prodeje, servisu a podpory mají tito partneři ideální pozici k tomu, aby pomohli maximalizovat provozuschopnost a produktivitu svých zákazníků.

 • Partneři pro skenování

  Poskytují efektivní podporu pro doručení a služby zákazníkům napříč řadou dokumentových skenerů imageFORMULA společnosti Canon. Dokáží vyhovět potřebám zákazníků, kteří vyžadují snadné řešení pro skenování v domácnosti, na cestách nebo v kanceláři.

 • Partneři pro řešení skenování

  Specialisté na poskytování konzultací a poradenství zákazníkům, kteří potřebují řešení skenování, aby vyřešili své obchodní výzvy. Poskytují cenné odborné znalosti a dovednosti, aby bylo zajištěno nejlepší řešení z portfolia skenerů dokumentů Canon imageFORMULA.

 • Partneři pro řešení spolupráce na pracovišti

  Specialisté na poskytování komplexní správy dokumentů a špičkových řešení pro správu dat a informací, která pomáhají zlepšovat obchodní procesy organizací. Od jednoduchých po komplexní řešení na míru, zahrnující digitální podatelny a automatizované pracovní postupy firemních procesů. Cílem je zefektivnit a zlepšit zkušenosti klientů a podpořit je na jejich cestě k digitální transformaci.

 • Partneři pro služby správy pracovního prostředí

  Odborníci na správu skupiny tiskových zařízení s řešeními, službami a podporou napříč portfoliem společnosti Canon, včetně skenování, archivace, zabezpečeného úložiště, přístupu k dokumentům a jejich načítání z různých zařízení zaměřených na tisk. Od stolních a domácích tiskáren až po kancelářské multifunkční tiskárny a tiskárny pro méně náročnou produkci.

 • Partneři pro pracovní prostředí

  Poskytují zařízení a řešení pro všechny potřeby zákazníků týkající se tisku dokumentů ze stolních počítačů, skenování a multifunkčních zařízení v kancelářském prostředí.