ALL WEATHER & COMPACT BINOCULARS
alt text goes here

DALEKOHLEDY DO KAŽDÉHO POČASÍ
A KOMPAKTNÍ DALEKOHLEDY

Vodotěsné dalekohledy Canon do každého počasí vydrží i ty nejnáročnější venkovní podmínky. Cestujte nalehko s našimi kompaktními modely.

Vodotěsné dalekohledy a dalekohledy do každého počasí

Vyberte si z našich špičkových vodotěsných dalekohledů 10x42L IS WP s optikou Canon řady L nebo z našich modelů do každého počasí 18x50 IS AW a 15x50 IS AW.

Ideální pro venkovní aktivity

Tyto robustní dalekohledy jsou ideální pro jachting nebo rybaření za každého počasí. Naše dalekohledy do každého počasí s nejvyšší úrovní zvětšení se skvěle hodí k pozorování hvězd. Přenosný model 10x42L IS WP je zase vhodný na ničím nerušené pozorování ptactva.

Ideal for outdoor activities

Dostatečně robustní pro každé dobrodružství

Vodotěsné modely a modely odolné vůči povětrnostním vlivům od společnosti Canon se díky speciálnímu gripu snadno drží i za mokra a jejich robustní pogumovaný plášť vydrží všechna vaše dobrodružství.

Rugged enough for every adventure

Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům

Naše dalekohledy do každého počasí jsou vybaveny těsněním podle japonského průmyslového standardu (JIS4), takže jsou chráněny před stříkající vodou. Naše plně vodotěsné dalekohledy (JIS7) vydrží dočasné ponoření do vody v hloubce 1 metr po dobu 5 minut.

Excellent weather sealing

Kompaktní, snadno přenosný dalekohled

Naše kompaktní dalekohledy nabízejí různá zvětšení: od modelu 12x36 IS III až po ultrakompaktní a lehký model 8x25 IS.

Ideální pro cestování, velké akce a sportovní události

Naše kompaktní a přenosné dalekohledy jsou skvělým společníkem na cesty, a skvěle se vejdou do malé brašničky, takže je můžete mít pořád po ruce. Ideální na výrazné přiblížení k akci na sportovních událostech nebo koncertech.

Ideal for travel, events and sports

Snadné a pohodlné použití

Ideálně vyvážená konstrukce nabízí snadnou a pohodlnou manipulaci. Velké pryžové oční mušle jsou nastavitelné podle vašich potřeb, a lidé, kteří nosí brýle, mohou díky velké vzdálenosti pupily snadno vidět celé zorné pole.

Easy comfortable operation

Snadné ovládání

Na dalekohledu najdete velké a snadno přístupné tlačítko stabilizátoru obrazu a ovladač jemného zaostření, který můžete snadno ovládat pravou i levou rukou.

Simple fingertip control

Vyberte si ideální dalekohled

Najděte ten ideální dalekohled pro libovolnou scénu, kterou si chcete přiblížit.