PŘÍPADOVÁ STUDIE

Therefore ve službách Bioptické laboratoře

Bioptická laboratoř je největší cytologická, bioptická a genetická laboratoř nejen v České republice, ale patří k největším i na světě. Ročně zpracuje vyšetření pro více než 1,5 milionu pacientů. Spoléhá se na řešení, která nedávají prostor pro chyby. Nejenže používají naše multifunkce, ale vsadili i na software pro správu dokumentů Therefore.

Therefore ve službách Bioptické laboratoře

Není prostor pro nepřesnosti

K zajištění bezchybného provozu potřebuje laboratoř spolehlivá řešení, která zefektivní práci 300 zaměstnanců a zajistí stoprocentní přesnost každého kroku.

Nejen multifunkce…

Proto Bioptická laboratoř vsadila na spolupráci se společností Canon. Ta dodala 6 výkonných tiskáren řady imageRUNNER 8000, další tiskárny pro jednotlivá oddělení a také velkokapacitní skenery pro digitalizaci stovek tisíc dokumentů měsíčně.

… ale i software

Kromě hardwaru pomáhá Canon laboratoři i s digitalizací procesů prostřednictvím dokumentového systému Therefore. Ten urychlil oběh dokumentů mezi 300 pracovníky a zajistil stoprocentní auditovatelnost. To šetří čas, peníze, životní prostředí a eliminuje chyby.

Antonín Knížek, Manažer Kvality, Bioptická Laboratoř

Potřebujeme, aby procesy a vůbec celý back office fungoval hladce a, stejně jako výsledky naší práce, byl absolutně bez chyb.

Antonín Knížek
Manažer Kvality

Zjistěte, jak mohou naše tiskové stroje podpořit vaše podnikání.