PŘÍPADOVÁ STUDIE

Když jste největší, potřebujete ty nejlepší

Evropská jednička

Každý, kdo se pohybuje kolem digitální fotografie, se musel setkat se značkou CEWE. Jejich fotoknihy jsou proslulé, fotografie si u nich nechávají vyrábět ti, co fotí na mobil i největší profíci. Není divu, že CEWE je evropskou jedničkou v oblasti tisku fotografií. Každý rok vyrobí tolik fotografií, že by s nimi šel obepnout celý svět. A to rovnou desetkrát.

Potisknou cokoliv

CEWE dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Díky tomu, že využívají tiskárny Canon s technologií UV, dokážou potisknout jakýkoliv povrch. Vyrábí obrazy tištěné na plastové desce, akrylovém sklu, hliníkové desce, ale klidně i dřevě. Samozřejmostí je potisk hrníčků, triček a oblíbený jako dárek je kryt na mobil s vlastní fotografií. Limitem pro tisk není technologie, ale fantazie.

Široké portfolio

Zákazníci oceňují také uživatelskou vstřícnost. I méně zkušený uživatel si zvládne vytvořit vlastní fotoknihu, kalendář nebo třeba samolepky, magnety, klíčenky nebo podtácky. S čím si zákazník přijde, to umí potisknout.

"Nikdo nenabídne takovou podporu jak při instalaci, tak při provozu strojů."

Důležitá je podpora

Tak obrovská výroba se nemůže zastavit, nemůže si dovolit prostoje. I proto si v CEWE vybrali řešení od společnosti Canon.

Zjistěte, jak mohou naše tiskové stroje podpořit vaše podnikání.