PŘÍPADOVÁ STUDIE

Kreativita a technologie: jeden bez druhého se neobejde

Canon Camera

Základem je myšlenka

Společnost Graffis je česká rodinná firma. Jedním z hlavních produktů, které přivádí na svět, jsou kvalitní škrabadla a domečky pro psy a kočky. Jak se začne taková věc vyrábět? Napřed musí přijít myšlenka. Samotná výroba už pak není složitá, protože ve společnosti Graffis sází na techniku Canon.

Kompletní řešení Canon

Canon dodává všechny stroje, které jsou pro výrobu škrabadel, ale samozřejmě i dalších produktů potřeba. Řezací plotter Kongsberg X22 precizně vyřízne každý díl, potisk pak probíhá na tiskárnách Arizona. Ty dokážou potisknout téměř jakýkoliv materiál. Navíc díky UV vytvrzení jsou produkty odolné vůči okolním vlivům i bez další povrchové úpravy.

Nové možnosti

Grafická studia byla dříve při produkci limitovaná tím, co bylo možné potisknout. S příchodem tiskáren Canon Arizona tento limit odpadl. Tiskárny řady Arizona využívají pro vytvrzování inkoustu UV záření. Díky tomu je výtisk okamžitě suchý, odolný a barevně stálý. Možnost tisku je neomezená. Potisknout lze pevná i ohebná média ve fotorealistické kvalitě s nejjasnější bílou i nejprůhlednějším barevným lakem. Potisknout plátno, dřevo, dlaždice nebo sklo už není žádný problém.

"Za nás můžeme říct, že bez správného nápadu a skvělých technologií od společnosti Canon, by nikdy nevznikly tak skvělé produkty."

Zjistěte, jak mohou naše tiskové stroje podpořit vaše podnikání.