PŘÍPADOVÁ STUDIE

Heureka Group vsadila na řešení od Googlu a Canonu

Najít správné zboží? Uživatelské recenze, zkušenosti, ale i porovnání ceny. Pro všechny tyto služby si uživatelé zvykli chodit na web Heureka.cz. A to nejen v České republice, ale v celé Evropě. Jde o největší český a evropský srovnávač cen, jehož služby každý měsíc využívá 23 milionů uživatelů.

Heureka Group vsadila na řešení od Googlu a Canonu

Přesun do cloudu

Jako technologický lídr používají vždy ty nejlepší dostupné služby. S růstem firmy rostly i nároky na tiskovou infrastrukturu. Heureka Group chtěla tiskové procesy zjednodušit, zbavit se lokálních tiskových serverů a přesunout tisk do cloudu. Hledala flexibilní a efektivní řešení umožňující tisk dokumentů odkudkoli - z kanceláří v Praze, Brně i dalších evropských lokalitách.

Plná integrace se službami Google

Po testování různých variant Heureka Group zvolila uniFLOW Online, cloudové řešení pro správu tisku od Canonu. To splňovalo všechny požadavky na flexibilitu, efektivitu i integraci s Google technologiemi, které Heureka využívá. Naskenované dokumenty se rovnou ukládají na Google Drive, což uživatelům šetří čas a zvyšuje komfort ovládání.

Prostě to funguje

Nasazením řešení od Canon se Heureka Group zbavila starostí s lokální správou tisku. Naše uniFLOW Online perfektně pokrývá potřeby moderní technologické firmy a do puntíku plní všechny požadavky. Jde o profesionální cloudové řešení šetřící náklady i čas zaměstnanců.

David Jirků, IT Administrátor Heureka Group

Služby od Canonu do puntíku plní naše požadavky. Nepotřebujeme vlastní server, obsluha pro uživatele i administrátory je velmi jednoduchá. Jde o skutečně profesionální řešení.

Zjistěte, jak mohou naše tiskové stroje podpořit vaše podnikání.