PŘÍPADOVÁ STUDIE

Příběh Packety: technologický leader potřebuje nejlepší technologie

Znáte společnost Packeta? Určitě jste už někdy využili služeb její Zásilkovny. Jde o přední technologickou a logistickou společnost nejen v České republice, ale v celé Evropě.
Rychle rostoucí start-up se během let proměnil v globální platformu. S rostoucí velikostí přicházejí i větší nároky na technologické vybavení. Firma potřebovala najít robustní a profesionální řešení pro tisk a skenování dokumentů.

Sázka na Canon

Výběrové řízení na dodavatele multifunkčních zařízení proto proběhlo velmi pečlivě. Nakonec jsme uspěli právě my díky našemu technickému řešení. V Praze se hned nasadilo 7 multifunkčních strojů formátu A3, další jsou na Slovensku a samozřejmě na jednotlivých depech, které najdete nejen v České republice, ale po celé Evropě.

Zkuste to bez serverů

IT pracovníci si pochvalují prostřední Canon uniFLOW Online, které funguje i jako cloudový tiskový server. To znamená, že ve firmě nemusí být žádný fyzický print sever, celá infrastruktura je umístěna v cloudu. Jednoduchá je pak i automatizace a přidělování práv uživatelům. Jakmile se založí nový uživatel v Active Directory, vytvoří se mu i účet v Canon uniFLOW Online a podle typu účtu se mu přiřadí i správná oprávnění.

Kancelářské použití

Spokojenost panuje i na straně uživatelů. Tisknou většinou běžné kancelářské dokumenty, ale někdy i velké plakáty. Pochvalují si nejen vysokou spolehlivost, která je pro cloudové služby typická, ale především snadnou obsluhu. Tiskovou úlohu pošlou z počítače, mobilu nebo třeba tabletu. A až když jdou kolem jakékoliv tiskárny, na jakékoliv pobočce, stačí se identifikovat zaměstnaneckou kartou a dokumenty si vytisknou.

Uživatelé ocení jednoduchou obsluhu. Na jedno kliknutí si odešlou naskenovaný dokument do e-mailu nebo si jej rovnou uloží na OneDrive. A já ocením, že od přechodu na Canon jsme neměli žádný výpadek tiskových služeb.

Zjistěte, jak mohou naše tiskové stroje podpořit vaše podnikání.