hero

EOS R

Užijte si svět EOS díky spoustě speciálního příslušenství

Fotoaparáty Canon EOS R a Canon EOS RP jsou nejnovějšími přírůstky do renomované řady EOS a jsou plně kompatibilní se systémem, který prošel třemi dekádami vývoje a neustálého zlepšování. Tyto fotoaparáty se systémem EOS R jsou inovativní a mají nový design, nicméně je lze snadno používat s ostatními objektivy typu EF a EF-S a s blesky a příslušenstvím Speedlite.

Mimořádný optický výkon

Objektivy RF jsou speciálně navrženy tak, aby doplňovaly fotoaparáty se systémem EOS R, a nabízejí nový standard rozlišovacího výkonu. Tajemstvím jejich úspěchu je přepracovaný bajonet pro uchycení objektivu, který upevňuje objektiv v optimální vzdálenosti od snímače. Tento důmyslný design otevřel nové možnosti vývoje řady objektivů EOS RF řady L, které nabízejí vynikající optický výkon a zajišťují maximálně detailní záznam na snímcích.

Používejte objektivy typů EF a EF-S

Kromě objektivů RF můžete na fotoaparátech se systémem EOS R využívat také plnou řadu objektivů Canon EF a EF-S zcela beze ztráty kvality nebo výkonu díky sortimentu adaptérů1. Tyto adaptéry zachovávají plnohodnotnou komunikaci mezi tělem a objektivem, ale zajišťují zároveň lepší ovládání. Díky tomu můžete dále používat své stávající objektivy nebo vyzkoušet další ze systému objektivů Canon.

1viz technické údaje

Mohlo by se vám líbit
Canon related article perfect blend

EOS R

Dokonalá kombinace pohodlného ovládání a skvělého designu

Related tell your stories

EOS R

Vyprávějte příběhy prostřednictvím videa v rozlišení 4K a zaplavte obrazovku detaily

Use your EF or EF-S

Vyzkoušejte si širokou škálu možností osvětlení

Další výhodou příslušnosti k řadě EOS je také kompatibilita fotoaparátů se systémem EOS R s dosavadním příslušenstvím Canon včetně celé řady blesků Speedlite a specializovaných produktů, jako je řada Macro Ring Lite. To vám dává ještě více kreativních možností při pořizování uměleckých fotografií nebo práci za slabého osvětlení a zachovává technické výhody fotoaparátů se systémem EOS R.

Explore high range lighting
Explore high range lighting

Mohlo by vás také zajímat