How to use your Canon camera as webcam!

STREAMOVACÍ SADY CANON

Proměňte fotoaparát Canon na webovou kameru!

S našimi sadami pro video konference a živé streamování snadno zůstanete ve spojení se svou rodinou, přáteli a kolegy. Ať už pořádáte vysoce kvalitní video mítinky s klienty nebo streamujete herní relace s přáteli, na naše špičkové sady pro video konference s připojením USB se můžete vždy spolehnout.

Streamovací sady s připojením USB

Naše sady pro video konference s připojením USB spolupracují s řadou našich vybraných fotoaparátů EOS a PowerShot, ale aby pro vás bylo vše ještě jednodušší, vytvořili jsme kompletní sady pro video konference se vším, co potřebujete.

Stačí si přečíst naši jednoduchou příručku, která vás provede krok za krokem nastavením vaší streamovací sady s připojením USB. Na závěr je nutné zmínit, že tyto streamovací sady od společnosti Canon dokonale spolupracují se známými platformami pro video konference a živé streamování.

Nastavení sady USB

Fotoaparáty EOS M50, EOS M6 Mark II a PowerShot G7 X Mark III společně se svými doplňky k sadě jsou navrženy tak, aby poskytovaly čistší barvy, vyšší kvalitu obrazu a možnost nastavení ohniskové vzdálenosti. Odborníci z oblasti obchodu, kteří pracují z domova, přátelé, kteří chtějí zůstat v kontaktu a členové rodiny, kteří se scházejí virtuálně, mohou proměnit svůj fotoaparát EOS nebo PowerShot na webovou kameru pro video konference, díky čemuž mohou zůstat připojeni.

Nastavení sady USB krok za krokem – Krok první:

Stáhněte si software EOS Webcam Utility. Tento software si můžete stáhnout kliknutím na odkazy níže.
Stáhnout pro systém Windows
Stáhnout pro systém Mac

Setting up your USB kits step by step – Step one:

Krok druhý:

Dalším krokem je připojení vašeho fotoaparátu k hlavnímu vedení. Zapojte DC propojku a připojte síťový adaptér a poté fotoaparát připojte k hlavnímu vedení. Velké množství našich fotoaparátů je kompatibilních s napájecími adaptéry hlavního vedení, které nahradí baterii. Sady pro video konference některých fotoaparátů, jako je PowerShot G7 X Mark III, jsou vybaveny dvěma bateriemi. Každá baterie má výkon na dobu až 100 minut, takže můžete zůstat připojeni, ať jste kdekoli na světě.

Step two:

Krok třetí:

Zapněte fotoaparát.

Step three:

Krok čtvrtý:

Nastavte fotoaparát na režim film a zapněte možnost automatické. Tím zajistíte, že vždy získáte správnou expozici.

Step four:

Krok pátý:

Zapojte kabel USB k fotoaparátu a druhý konec jednoho z portů USB připojte k počítači.

Step five:

Krok šestý:

Umístěte fotoaparát na stativ a namiřte jej směrem k sobě.

Step six:

Krok sedmý:

Spusťte svého oblíbeného poskytovatele video konferencí a přejděte k nastavení videa. Klikněte na možnost EOS Webcam Utility v nastavení videa a můžete začít. Software EOS Webcam Utility vám neumožní použití vestavěného mikrofonu na fotoaparátu, můžete však pro zvukovou komunikaci použít mikrofon na notebooku nebo sluchátkovou sadu připojenou k počítači.

Step seven:

Streamovací sady Canon

Vylepšete svou stávající webovou kameru s novou streamovací sadou Canon a získejte dokonalejší kvalitu obrazu.

Potřebujete pomoc?

Řešení USB spolupracuje s naší řadou vybraných fotoaparátů EOS a PowerShot, ale abychom vám výběr usnadnili ještě více, vytvořili jsme pro vás příručku pro nákup, pomocí které najdete ten správný fotoaparát Canon.

Příručka pro nákup

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533
DOPORUČENÝ PRODUKT

Canon PowerShot G7 X Mark III

Ideální pro vlogery, streamery, videokonference a blogery. S fotoaparátem, pyšnícím se možnostmi připojení, zachytíte dokonalá videa a fotografie, které si vaši fanoušci zamilují.

Zobrazit podrobnosti

G7X MK III Vlogging

Fascinující videa, která si vaše publikum zamiluje

Pořizujte snímky krajin v čistém rozlišení 4K. Natáčejte sportovní události ve zpomaleném záběru díky snímání rychlostí až 120 sn./s. Připojte externí mikrofon, abyste i na cestách mohli nahrávat křišťálově čistý zvuk. Streamujte živě své hry v ohromující kvalitě a proměňte fotoaparát na webkameru pro konferenční hovory. S fotoaparátem PowerShot G7 X Mark III máte nekonečné možnosti.

Celý článek si můžete přečíst zde

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Mohlo by vás také zajímat...

Objevte řadu našich fotoaparátů a softwaru Canon, se kterými zůstanete připojeni, ať jste kdekoli na světě.