EOS-1D X

Digitální fotoaparát EOS-1D X spojuje rychlost s kvalitou obrazu, a představuje tak fotoaparát další generace pro profesionály. Snímač s rozlišením 18 megapixelů o velikosti políčka kinofilmu společně se dvěma procesory „DIGIC 5+“ nastavuje nový standard a fotografování rychlostí až 12 snímků za sekundu jej posouvá ještě dále.

EOS-1D X

Výhody

  • 18,1megapixelový snímač CMOS o velikosti políčka kinofilmu
  • Až 12 snímků/s a navíc vysokorychlostní režim 14 snímků/s
  • Citlivost ISO 100 až 51 200, až do H: 204 800
  • Systém automatického zaostřování s 61 body
  • Měření RGB AE se 100 000 pixelů
  • Film v rozlišení Full HD 1080p pořízený fotoaparátem EOS
  • Dva procesory „DIGIC 5+“
  • Displej LCD Clear View II s úhlopříčkou 8,11 cm (3,2") a 1 040 000 body
  • Port Ethernet

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EOS-1D X

18,1megapixelový snímač CMOS o velikosti políčka kinofilmu


Snímač CMOS o velikosti políčka kinofilmu od společnosti Canon s rozlišením 18,1 megapixelu poskytuje ohromující výkon pro vytváření snímků s vysokým rozlišením a neobyčejně nízkým šumem i v nejtmavších podmínkách. Snímač o velikosti políčka kinofilmu poskytuje optimální výsledky při použití širokoúhlých objektivů a zajišťuje větší kontrolu nad hloubkou ostrosti. Rozlišení snímku překračuje kvalitu vyžadovanou předními fotoagenturami a je ideální pro mimořádně velké výtisky až do formátu A2, a to i po oříznutí.

Fotografování supervysokou rychlostí


Zachyťte každou sekundu akce pomocí kontinuálního snímání rychlostí až 12 snímků/s, kterou lze zvýšit na neuvěřitelných 14 snímků/s v režimu fotografování supervysokou rychlostí, a vytvořte souvislé sekvence až 180 velkých snímků typu JPEG (38 typu RAW).

Obrovský rozsah citlivostí ISO


Neobyčejně široký rozsah citlivostí ISO 100 až 51 200, který lze rozšířit až do neuvěřitelné citlivosti ISO 204 800, znamená, že v celém rozsahu od nejjasnějších podmínek až po téměř naprostou tmu není nikdy nutné ukončit fotografování.

Systém automatického zaostřování s 61 body


Vysoce přesný systém automatického zaostřování s 61 body, vybavený 41 křížovými snímači s vysokou citlivostí, poskytuje rychlé a přesné zaostřování rychle se pohybujících objektů, a to za jakýchkoli světelných podmínek. Uprostřed se nachází 5 duálních křížových AF bodů pro dosažení vyšší přesnosti.

Konzistentní a přesné měření


Měřicí systém RGB AE se 100 000 pixely a vyhrazeným procesorem DIGIC 4 měří nejenom jas, ale také barvy, aby zajistil vysoce přesnou expozici pro dosažení přirozených výsledků i ve složitých světelných situacích.

Filmy v rozlišení Full HD pořizované fotoaparátem EOS


Pořizujte videozáznamy v rozlišení Full HD (1080p) pomocí široké řady uživatelem volitelných ovládacích prvků digitální jednooké zrcadlovky, včetně ovládacích prvků pro expozici, snímkovou frekvenci, zvuk a kompresi. Výstup HDMI umožňuje přehrávání záznamů a snímků v kvalitě HD (High Definition).

Dva procesory „DIGIC 5+“


Dva procesory „DIGIC 5+“ nejnovější generace od společnosti Canon zajišťují dosud nejrychlejší a nejpokročilejší zpracování obrazu umožňující dosáhnout nejlepší kvality obrazu v této třídě. Ve spolupráci se 4 A/D převodníky poskytují 14bitové zpracování obrazu pro jemné stupňování tónů a přirozený vzhled barev a také zdokonalenou redukci šumu při vyšších citlivostech ISO.

Velký antireflexní displej LCD


Obrazovka LCD Clear View II s vysokým rozlišením, úhlopříčkou 8,11 cm (3,2") a 1 040 000 body umožňuje snadno a přesně prohlížet snímky a videozáznamy. Jedinečně odolná antireflexní struktura z tvrzeného skla brání vzniku odrazů i za nejjasnějšího slunečního světla.

Port Ethernet


Vestavěný port Ethernet umožňuje rychle a snadno přenášet snímky přímo do počítače nebo přes síť ke klientům z probíhajících událostí.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EOS-1D X, o jeho funkcích a možnostech.

18.1 megapixel CMOS

18,1megapixelový snímač CMOS

Large sensor for maximum control over depth of field

Velký snímač pro maximální kontrolu hloubky ostrosti

High speed shooting

Fotografování vysokou rychlostí

Great low light shots

Skvělé snímky za slabého osvětlení

Sharp images in all conditions

Ostré snímky ve všech podmínkách

Stunning 1080p movies

Úžasné filmy v rozlišení 1080p

Powerful DIGIC processing

Výkonné zpracování obrazu procesorem DIGIC

Create instant back up of images

Vytvářejte si automatické zálohy snímků

Large bright screen for clear viewing

Velký a jasný displej pro jasné zobrazení

Keeping your sensor clean of dirt

Udržte snímač stále čistý

Creativly combine images

Zkombinujte více snímků do jedné fotografie

Widest selection of Lenses

Nejširší výběr objektivů

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Přináší inspiraci, vzdělávací materiály, informace o výrobcích a nové aktualizace za účelem poskytnutí úplného zázemí pro profesionální fotografy a filmaře používající výrobky Canon, ale také pro pokročilé nadšence po celém světě.

Důležitá aktualizace

EOS-1D X Support