Printers PIXMA MG7751 Ambient sideangle

Kopírka hledá kancelář

Jsme multifunkce Canon a hledáme kancelář, nejlépe v nějaké neziskovce, kde bychom mohly ještě řadu let sloužit dobré věci. Třeba to bude u někoho z vás.

Projekt, který pomáhá neziskovkám usnadnit provoz jejich kanceláře

Po několika týdnech od chvíle, kdy první multifunkce v nejlepších letech našly v neziskovkách nový domov, je jasně vidět, jak profesionální tisková zařízení usnadňují a zrychlují každodenní práci svých majitelů. Díky pozitivnímu ohlasu a velkému zájmu proto rozjíždíme další vlnu projektu.

Usnadnila by darovaná tiskárna provoz vaší organizace? Znáte školu, školku, neziskovku nebo společensky prospěšný spolek, kterým fandíte, a kde potřebují lepší kancelářskou techniku?  Stačí e-mailem poslat název a sídlo organizace, údaje o kontaktní osobě a krátce důvod, proč máme vybrat právě vás.

Kopírky z prvního ročníku v roce 2017 a jejich noví majitelé

Co o nás řekli?

"Milá paní tiskárno Canon, pokud byste stála u nás v kanceláři, nemuseli bychom se zlobit s těmi našimi stávajícími, běhat každou chvíli do sousedního nákupního centra kvůli tisku A3 (černobíle i barevně) a platit za každý "papír". A s kvalitou tisku si asi také poradíte lépe, bez čmouhanců a skvrn."

Michal Jirsa, ředitel sociálního podniku ENVIRA, o.p.s., sídlícím v Praze na Toulcově dvoře, který se věnuje zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Pro neziskovky

Projekt Kopírka hledá kancelář právě startuje. Zvažujete, že byste se do projektu zaregistrovali? Usnadnila by darovaná multifunkce provoz vaší organizace? Stačí zaslat mail se stručným, ale kreativním popisem, jak konkrétně by uvedený dar usnadnil chod kanceláře a činnost neziskové organizace.

Napište nám

Two friends jumping off rocks into cold lake

Pro donátory

Smyslem projektu Kopírka hledá kancelář je podporovat neziskovky dlouhodobě. Předáním cen prvního ročníku nic nekončí – věříme, že se během tohoto roku do projektu zapojí další partneři a „zařízení se značkou Canon v nejlepších letech“ bude v roce 2018 ještě mnohem více. Jste partnery společnosti Canon? Pak budeme rádi, když se připojí i vaše firma. Pokud vás projekt zaujal, rádi vám poskytneme další informace prostřednictvím e-mailu, kde můžete zanechat svůj kontakt.

Přihlaste se

Two friends jumping off rocks into cold lake

Partneři projektuTento projekt by nebyl úspěšný bez našich partnerů. K pionýrům, kteří nás podpořili, patří Copytechnik servis KT, Flamy Pardubice a VDC kancelářská technika. Všichni tři se řadí k našim TOP obchodním partnerům – Canon business centrům, která nabízejí špičkovou kancelářskou techniku značky Canon.

  • Canon
  • Kopírka hledá kancelář