Printers PIXMA MG7751 Ambient sideangle

Kopírka hledá kancelář

Jsme multifunkce Canon a hledáme kancelář, nejlépe v nějaké neziskovce, kde bychom mohly ještě řadu let sloužit dobré věci. Třeba to bude u někoho z vás.

Projekt, který pomáhá neziskovkám usnadnit provoz jejich kanceláře

Již pátým rokem nacházejí multifunkce Canon „v nejlepších letech“ nové domovy v neziskovkách. Dobročinný projekt Kopírka hledá kancelář za tu dobu obdaroval použitými, ale stále výkonnými kancelářskými stroji téměř čtyři desítky organizací, které měly o kvalitní vybavení nouzi.

Loňský ročník byl rekordní, zapojilo se do něj 72 neziskových organizací z celého Česka! Z přihlášek, které měly formu foto koláží, básniček, videí či pohádek, vybrala porota 18 nejlepších.

I přes pandemii a s ní související omezení se podařilo instalovat nové pomocníky v neziskovkách od Ústí nad Labem přes Hradec Králové a Třebíč až po Slavkov u Brna. A multifunkce, které ještě stále spolehlivě pracují u partnerů Canonu, se už chystají na letošní ročník pátý. Bude jich rovných deset.

V roce 2020 do neziskovek putovaly třeba tyto stroje:

Jsme neziskovka a chceme se zapojit do projektu

Pomohla by darovaná tiskárna Canon vaší organizaci? Znáte školu, školku, neziskovku nebo společensky prospěšný spolek, kterému fandíte a kde potřebují lepší kancelářskou techniku?

Stačí zaslat mail na adresu canon@my.cz, kterým organizace osloví multifunkci Canon v první osobě a kreativním způsobem jí vysvětlí, proč by měla přijít pracovat právě k nim. Forma oslovení nemá žádná omezení a hravý styl je zcela na místě. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 10. září 2021.

Více informací najdete zde

Two friends jumping off rocks into cold lake

Pro donátory

Smyslem projektu Kopírka hledá kancelář je podporovat neziskovky dlouhodobě. Věříme, že se během další vlny v roce 2021 zapojí další partneři v České republice i na Slovensku a zařízení se značkou Canon „v nejlepších letech“ bude na těch správných místech ještě mnohem více.

Jste partnery společnosti Canon? Pak budeme rádi, když se připojí i vaše firma. Pokud vás projekt zaujal, rádi vám poskytneme další informace prostřednictvím e-mailu, kde můžete zanechat svůj kontakt.

Přihlaste se

Two friends jumping off rocks into cold lake

Ohlasy

„Jsme velice rádi, že jsme zrovna my uspěli v soutěži společnosti Canon, která nám umožnila používat tuto skvělou a rychlou mašinu. Moc dobře se u nás zabydlela, pomáhá nám tisknout vše možné – smlouvy, tabulky, ale i básničky a obrázky. Je to právoplatná členka našeho týmu.“

Maja Vusilović, IQ Roma servis, z. s.

„Darovaná tiskárna se u nás využívá takřka nonstop. Díky Canonu můžeme více pomáhat té nejohroženější skupině, a to jsou naši senioři, zdravotně znevýhodnění a dlouhodobě nemocní. Tiskneme denně třeba smlouvy a protokoly potřebné k předání našich monitorovacích zařízení klientům.“

Anna Kabotová, Anděl Strážný, z. ú.

„Kopírka se nachází v sociální službě Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež organizace Naděje v Klášterci nad Ohří. Pomáhá nám s každodenním administrativním provozem, nejvíce ji ale využíváme s dětmi školou povinnými. Těm dětem, které nemají v rodině počítač, jsme během distanční výuky dennodenně tiskli materiály do školy.“

Richard Brejša, Naděje, oblast Litoměřice

Partneři projektu

Projekt Kopírka hledá kancelář by nebyl možný, a už vůbec ne úspěšný, bez našich partnerů. K těm, kteří nás letos podpořili, patří firmy Can21, ICC, Flamy, VDC kancelářská technika, Tradecan, Copymat a 123 Can. Všichni se řadí k našim TOP obchodním partnerům – Canon business centrům, která nabízejí špičkovou kancelářskou techniku značky Canon.