Printers PIXMA MG7751 Ambient sideangle

Kopírka hledá kancelář

Jsme multifunkce Canon a hledáme kancelář, kde bychom mohly ještě řadu let sloužit dobré věci. Nejlépe v neziskovce. Třeba to bude u někoho z vás.

Dobročinný projekt podporující neziskovky

Kopírka hledá kancelář je dobročinným projektem společnosti Canon a jejích partnerů. Smyslem je naplňovat principy cirkulární ekonomiky a nalézat uplatnění pro použité, ale stále plně funkční kancelářské přístroje, které by jinak kvůli obměně firemní tiskové flotily byly odsouzeny k recyklaci.

Takto mohou ještě mnoho let sloužit v neziskových organizacích, které se často potýkají s nedostatečným technickým vybavením. Během předchozích ročníků nalezly multifunkce Canon „v nejlepších letech“ nový domov v několika desítkách organizacích po celé České republice, na Slovensku i v Polsku. A v roce 2024 se štěstí usměje na další.

Jak se můžete zapojit?

Pokud pracujete v neziskové organizaci a rádi byste se ucházeli o multifunkci od Canonu, stačí zaslat přihlášku na adresu canon@my.cz. Ta může mít libovolnou formu, důležité je, abyste oslovili multifunkci Canon v první osobě a vysvětlili jí, proč by se měla nastěhovat právě k vám.

Kreativitě se meze nekladou! V předchozích letech jsme vybírali mezi básničkami, písničkami, kolážemi, komiksy, memy, pohádkami i videi. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 10. května 2024. Vítězné neziskovky vybere porota Canonu na základě originality přihlášek a oborové i regionální pestrosti.

V přihlášce se rovnou také nebojte říct, o který přístroj byste konkrétně měli zájem.

Chci se zapojit

Two friends jumping off rocks into cold lake

O jaké přístroje se jedná?

V rámci projektu Kopírka hledá kancelář poskytujeme do neziskovek přístroje kombinující kopírku, tiskárnu a skener. Letos nabízíme zařízení řady imageRUNNER Advance C256 první generace. Jedná se o barevné multifunkční zařízení formátu A4, které se osvědčí nejen ve vytížených kancelářích.

O přidělení konkrétních multifunkcí rozhoduje porota Canonu. Pokud vybraná neziskovka multifunkci odmítne, vyhrazuje si Canon právo obdarovat neziskovku jinou.

Přihlaste se

Více o Canon imageRUNNER Advance C250i

Two friends jumping off rocks into cold lake

Ohlasy z neziskovek

„Moc děkujeme celé Canoní rodině za to, že na nás dobrovolnické „blázny“ myslí a dává neziskovkám takovou příležitost. Tiskárna je plně funkční a šlape skvěle. Moc nám pomohla třeba při tisku letáků k ILCO Lince psychologické pomoci pro stomiky a jejich blízké.“

Štěpánka Kovaříková, 100MICI UL, z.s., Ústí nad Labem

„Hospicový tým velice děkuje za dodání tiskárny Canon a následnou profesionální instalaci technikem. Naše sestřičky a další kolegové mají obrovskou radost, že konečně mají pomocnici, která se postará o bezproblémovou tiskovou agendu, hlavně tisk smluv a pozvánek, a odlehčí administrativě.“

Pavlína Čalounová, Domácí hospic Ledax o.p.s., České Budějovice

„Kopírka od Canonu nám především pomáhá v zajištění administrativního provozu, v tištění letáků a pomůcek pro výtvarnou terapii a procvičování jemné motoriky. O její přínos se dělíme s dobrovolnickými a komunitními centry v našem okolí.“

Jana Přibíková, DecorEn, Štětí

Partneři projektu

Projekt Kopírka hledá kancelář by nebyl možný bez obchodních partnerů Canonu, kteří multifunkce každý rok do neziskovek věnují. Jde o firmy Can21, ICC, Flamy, VDC kancelářská technika, Tradecan, Copymat nebo 123 Can.