Printers PIXMA MG7751 Ambient sideangle

Kopírka hledá kancelář

Jsme multifunkce Canon a hledáme kancelář, nejlépe v nějaké neziskovce, kde bychom mohly ještě řadu let sloužit dobré věci. Třeba to bude u někoho z vás.

Projekt, který pomáhá neziskovkám usnadnit provoz jejich kanceláře

Po tři uplynulé roky nacházely multifunkce Canon „v nejlepších letech“ nový domov v neziskových organizacích a je jasně vidět, jak taková profesionální tisková zařízení usnadňují a zrychlují každodenní práci svých majitelů. Díky pozitivnímu ohlasu a velkému zájmu proto rozjíždíme další, už čtvrtou vlnu tohoto projektu.

Pomohla by darovaná tiskárna Canon provozu vaší organizace? Znáte školu, školku, neziskovku nebo společensky prospěšný spolek, kterému fandíte a kde potřebují lepší kancelářskou techniku? Stačí e-mailem poslat název a sídlo organizace, údaje o kontaktní osobě a krátce důvod, proč máme vybrat právě vás.

V roce 2019 do neziskovek putovaly tyto stroje

Co o nás řekli?

“Protože jsme malá komunitní základní škola a financí není mnoho, je pro nás úspěch v projektu Kopírka hledá kancelář nedocenitelný. Naši novou kopírku Canon využívají nejen pedagogové při přípravách na výuku, ale i děti v rámci svých projektů. Jde prostě na dračku.”

Zuzana Hájková ze Školy Osmička z Roudnice nad Labem, která se zaměřuje na enviromentální výchovu nebo výuku v projektech s větším prostorem pro individuální rozvoj.

“Tiskárnu využijeme zejména na tisk vzdělávacích materiálů na besedy a školení pro pěstouny a sociálně znevýhodněné rodiny, dále pak například na tisk obrázků, not a básniček pro lektory kurzů a při akcích pro širokou veřejnost.”

Veronika Vlková z Rodinného a kulturního centra Nová Trojka na Praze 3.

„Umožní nám zejména výrazně ušetřit na tisku, což je pro nás velmi důležité, protože se samozřejmě snažíme o maximální finanční efektivitu tak, abychom mohli přicházet s novými projekty a službami na podporu osob s poraněním míchy a provozovat ty stávající. Potěšilo nás, že se zařízení díky velkému sklopnému LCD displeji dobře ovládá, dokonce i našim hendikepovaným kolegům a kolegyním."

Alena Jančíková, ředitelka České asociace paraplegiků CZEPA, která se stará o vozíčkáře po poranění míchy.

„Tiskárnu využijeme ve prospěch rodin s postiženými dětmi i na našich benefičních akcích.“

Lenka Daňková, zástupkyně ostravského Centra pro rodinu a sociální péči.

„Tiskárna je v permanenci, jak pro dokumentaci zdravotnickou, tedy fyzioterapeutů nebo ošetřovatelů, tak pro dokumentaci sociální – psychologů či sociálních pracovníků. Děkujeme firmě Canon, že jsme jejímu zařízení mohli poskytnout nový domov.“

Jan Dolínek z Centra Paraple starajícího se o lidi s postižením míchy upoutané na invalidní vozík a jejich rodiny.

Pro neziskovky

Čtvrtá vlna projektu Kopírka hledá kancelář právě startuje. Zvažujete, že byste se do projektu zaregistrovali? Usnadnila by darovaná multifunkce provoz vaší organizace? Stačí zaslat mail se stručným, ale kreativním popisem, jak konkrétně by uvedený dar podpořil chod kanceláře a činnost neziskové organizace.

Napište nám

Two friends jumping off rocks into cold lake

Pro donátory

Smyslem projektu Kopírka hledá kancelář je podporovat neziskovky dlouhodobě. Věříme, že se během nové vlny projektu v roce 2020 zapojí další partneři a zařízení se značkou Canon „v nejlepších letech“ bude na těch správných místech ještě mnohem více.

Jste partnery společnosti Canon? Pak budeme rádi, když se připojí i vaše firma. Pokud vás projekt zaujal, rádi vám poskytneme další informace prostřednictvím e-mailem, kde můžete zanechat svůj kontakt.

Přihlaste se

Two friends jumping off rocks into cold lake

Partneři projektuTento projekt by nebyl možný, a už vůbec ne úspěšný, bez našich partnerů. K těm, kteří nás vloni podpořili, patří Can21 a VDC kancelářská technika. Oba se řadí k našim TOP obchodním partnerům – Canon business centrům, která nabízejí špičkovou kancelářskou techniku značky Canon.