Printers PIXMA MG7751 Ambient sideangle

Kopírka hledá kancelář

Jsme multifunkce Canon a hledáme kancelář, nejlépe v nějaké neziskovce, kde bychom mohly ještě řadu let sloužit dobré věci. Třeba to bude u někoho z vás.

Projekt, který pomáhá neziskovkám usnadnit provoz jejich kanceláře

V prvním ročníku projektu Kopírka hledá kancelář jsme se na konci loňského roku sešli my z Canonu a naši tři partneři z oblasti tiskových služeb a správy informací: VDC kancelářská technika, Copytechnik servis KT a Flamy Pardubice. Společně jsme věnovali čtyři multifunkce dobročinným organizacím, kterým dar nejvíce pomůže usnadnit provoz jejich kanceláře a tím také naplňovat jejich poslání. Multifunkce je zařízení spojující do jednoho celku tiskárnu, kopírku, fax a skener. Aby se o našem projektu neziskovky dozvěděly, spojili jsme se s organizací Byznys pro společnost, největší platformou pro odpovědné podnikání v ČR.

Kopírky z prvního ročníku v roce 2017 a jejich noví majitelé

Co o nás řekli?

"Milá paní tiskárno Canon, pokud byste stála u nás v kanceláři, nemuseli bychom se zlobit s těmi našimi stávajícími, běhat každou chvíli do sousedního nákupního centra kvůli tisku A3 (černobíle i barevně) a platit za každý "papír". A s kvalitou tisku si asi také poradíte lépe, bez čmouhanců a skvrn."

Michal Jirsa, ředitel sociálního podniku ENVIRA, o.p.s., sídlícím v Praze na Toulcově dvoře, který se věnuje zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Pro neziskovky

Uzávěrka prvního ročníku a výběr vítězů prvního ročníku proběhl před Vánocemi roku 2017. Projekt Kopírka hledá kancelář ovšem bude pokračovat i během roku 2018. Zvažujete, že byste se do projektu zaregistrovali? Usnadnila by darovaná multifunkce provoz vaší organizace? Sledujte naše webové stránky či sociální sítě, anebo nám zanechte váš e-mail. Jakmile spustíme další kolo, dáme vám vědět.

Napište nám

Two friends jumping off rocks into cold lake

Pro donátory

Smyslem projektu Kopírka hledá kancelář je podporovat neziskovky dlouhodobě. Předáním cen prvního ročníku nic nekončí – věříme, že se během tohoto roku do projektu zapojí další partneři a „zařízení se značkou Canon v nejlepších letech“ bude v roce 2018 ještě mnohem více. Jste partnery společnosti Canon? Pak budeme rádi, když se připojí i vaše firma. Pokud vás projekt zaujal, rádi vám poskytneme další informace prostřednictvím e-mailu, kde můžete zanechat svůj kontakt.

Přihlaste se

Two friends jumping off rocks into cold lake

Partneři projektuTento projekt by nebyl úspěšný bez našich partnerů. K pionýrům, kteří nás podpořili, patří Copytechnik servis KT, Flamy Pardubice a VDC kancelářská technika. Všichni tři se řadí k našim TOP obchodním partnerům – Canon business centrům, která nabízejí špičkovou kancelářskou techniku značky Canon.

  • Canon
  • ...
  • Kopírka hledá kancelář