Skener Canon imageFORMULA DR-S130 uspokojí malé firmy i domácnosti, ale snadno se sbalí i na cesty

PRAHA, 7. září 2020 – Poptávka po výkonných kancelářských řešeních, které malým podnikům usnadní digitalizaci, stále stoupá, i vzhledem k vysokému počtu zaměstnanců pracujících z domova. Společnost Canon proto představuje nový stolní skener imageFORMULA DR-S130 se snadnou obsluhou, který vychází z úspěšného modelu imageFORMULA DR-S150. Novinka nabízí flexibilní připojení prostřednictvím USB i WiFi a uspokojí nejen malé firmy, ale i domácí kanceláře či jednotlivce, kteří chtějí pracovat odkudkoliv z cest.

„Jsme velice hrdí na řadu imageFORMULA, díky níž je skenování přístupné každému. Vzhledem k tomu, že se digitální transformace stává pro podniky po celém světě otázkou přežití, chtěli jsme nabídnout zákazníkům z řad menších firem produkt na míru, který by vyhovoval jejich potřebám, aniž bychom dělali kompromis v kvalitě konstrukce, výkonu či produktivitě,“ říká Tim Brosnihan, produktový manažer pro Evropu společnosti Canon Europe.


Podpora pro měnící se pracoviště


Kompaktní stolní skener imageFORMULA DR-S130 zajišťuje tolik potřebnou flexibilitu díky WiFi i USB připojení či softwaru CaptureOnTouch Pro, který se může pochlubit uživatelsky přívětivým rozhraním s jednoduchým ovládáním pomocí ikon. Skener nabízí možnost nastavit efektivní zkratky pro často používané úlohy, jako je ukládání a posílání dokumentů na různá místa, včetně cloudových služeb typu OneDrive nebo Dropbox.


Uživatelé mají možnost přístroj aktivovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo přímo z počítačů z prostředí Windows či macOS. Soubory je poté možné automaticky naskenovat a roztřídit pomocí zónového OCR, čárového kódu a 2D kódu. To pomáhá firmám efektivně zpracovávat informace a začlenit je do stávajících pracovních procesů a systémů řízení dokumentů. 


„Nový model skeneru se díky kompaktním rozměrům dokonale hodí do malých kanceláří, ale i pro mobilní použití či v domácnostech. Firmy, které mají část nebo většinu svých zaměstnanců pracujících z domova, budou mít díky imageFORMULA DR-S130 snazší spolupráci mezi týmy a uleví jim od administrativní zátěže,“ říká Tim Brosnihan.


Vybalte a pracujte


Canon imageFORMULA DR-S130 je spolehlivým a jednoduchým řešením pro každou firmu, která nemá k dispozici vlastní IT oddělení. Zařízení je možné začít používat okamžitě poté, co jej vybalíte z krabice. Jeho pevná konstrukce zajišťuje spolehlivý a produktivní výkon při velké pracovní zátěži až 3 500 skenů za den, rychlost snímání dosahuje 60 obrazů za minutu. Pomocí funkce PUSH scan mohou uživatelé posílat naskenované soubory přímo ze zařízení do cílové složky a vyhnou se tak nutnosti směrování přes PC. To ušetří čas a další zdroje.


Plastové průkazky či embosované karty? Žádný problém
Model imageFORMULA DR-S130 je vybaven spolehlivým univerzálním podáváním pro snadné zakládání, zpracování a distribuci dokumentů. Umožní zaměstnancům i uživatelům v domácnostech skenovat různé typy dokumentů od tenkých po silné, a to včetně plastových osobních průkazů, embosovaných karet a pasů.


Robustní podávací a separační válec usnadňují skenování smíšených dokumentů. Díky ultrazvukové detekci dvojího podání si uživatelé mohou být jisti, že dojde k naskenování opravdu všech dokumentů a žádné informace se neztratí. S pomocí režimu Active Threshold a jeho funkcí detekce barev, rozpoznání orientace textu, automatické detekce velikosti papíru a kompenzaci skosení ušetříte čas a získáte výstupy s konzistentně vysokou kvalitu.


„Kompaktní rozměry, funkce PUSH scan a více možností připojení z dělají ze skeneru imageFORMULA DR-S130 flexibilní přírůstek do jakékoli malé nebo detašované kanceláře a domácího nebo coworkingového prostoru. Ať už potřebujete naskenovat cokoli, imageFORMULA DR-S130 zajistí rychlé výsledky ve vysoké kvalitě a podle vašich potřeb. A vám tak zbyde více času na práci, která zrovna spěchá,“ uzavírá Tim Brosnihan, produktový manažer pro Evropu společnosti Canon Europe.


Klíčové specifikace


  • Vysoká rychlost barevného skenování 30 listů/60 obrazů za minutu
  • Automatický podavač pro 60 listů jedním průchodem
  • Připojení přes WiFi nebo USB
  • Velký 10,9 cm (4,3“) barevný dotykový displej a funkce PUSH scan přímého skenování
  • Doporučené denní zatížení až 3 500 skenů za den
  • Pokročilé inteligentní zpracování pomocí OCR a rozpoznávání čárových kódů/2D kódů
  • Odolný podávací mechanizmus pro spolehlivé podávání celé řady dokumentů, včetně pasů a občanských průkazů