Accurate and reliable autofocus
alt text goes here

Přesné a spolehlivé automatické zaostřování

Systém Dual Pixel CMOS AF společnosti Canon umožňuje uživatelům spolehlivě a snadno zachovat přesné zaostření na objekty, které se ve snímku pohybují, a zahrnuje také funkci poskytující pomoc při ručním zaostřování.

Duální pixelový systém AF CMOS

Jedinečná technologie automatického zaostřování společnosti Canon je navržena pro zajištění vysokého výkonu zaostřování se sledováním. Snímač CMOS je tvořen dvěma samostatnými fotodiodami, jejichž hodnota se odečítá samostatně pro automatické zaostřování s fázovou detekcí a společně pro snímání obrazu. Duální pixelový systém AF CMOS lze využít pro více než 80 procent šířky a výšky záběru živého náhledu a je vysoce přesný bez nepříznivého vlivu na kvalitu obrazu.

Dual Pixel CMOS AF technology
Face detection and tracking

Detekce a sledování obličeje

Automatické zaostřování s detekcí obličeje dokáže sledovat obličej osoby v záběru a zachovat zaostření.

Ladění automatického zaostřování

Díky funkci nabídky pro ladění automatického zaostřování může uživatel definovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. Má tedy možnost nastavit přirozenější „kontinuální zaostřování“, s větší flexibilitou a možnostmi ovládání.

Autofocus tuning

Průvodce zaostřováním s duálními pixely

Nabízí grafické rozhraní, které představuje odchylku zaostření zepředu/dozadu; obdélník zezelená, když je objekt zaostřený, což umožňuje ruční kontinuální zaostřování.

Dual pixel focus guide

Prozkoumejte další výhody