LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

LEGRIA 4K A VIDEOKAMERY FULL HD PRO
VIDEONADŠENCE

Pomocí videokamer pokročilé řady LEGRIA HF G můžete vytvářet výjimečná videa, která vystihnou vaši vášeň pro vyprávění příběhů.

Dokonalá kvalita a kreativita

Řada LEGRIA HF G se pyšní pokročilou technologií a širokými možnostmi kreativního ovládání, sdruženými do snadno ovladatelné videokamery pro snímání z ruky, která je ideální pro vlogery, youtubery, dokumentaristy a tvůrce indie filmů.

Pokročilá technologie

Pořizujte úžasně plynulé a živé video, i za složitých světelných podmínek, díky vlastnostem jako je snímač typu 1.0 4K CMOS nebo HD CMOS PRO, vestavěný ND filtr, pětiosá stabilizace obrazu se zesíleným IS a široké DR.

Advanced technology

Pohodlné kreativní fotografování

Dopřejte si snadné snímání z ruky s využitím kolébkového ovladače zoomu, nakláněcího hledáčku a intuitivní dotykové obrazovky. Pomocí tlačítek a voliče s nastavitelnou funkcí získáte kontrolu, urychlíte ovládání a můžete připojit mikrofon a sluchátka pro vysoce kvalitní zvuk.

Comfortable creative shooting

Video v rozlišení 4K nebo Full HD?

Objevte výhody záznamu v rozlišení 4K nebo Full HD – od rozlišení snímku po ukládání dat, úpravy a přehrávání – abyste si mohli vybrat to pravé zařízení pro všechny vaše kreativní projekty, jak současné, tak i ty budoucí.

Další informace

4k or Full HD?

Který fotoaparát Canon nejlépe odpovídá vašim požadavkům při nahrávání videí

Nejste si jistí, který typ zařízení Canon je pro vás ten pravý? Porovnejte výhody záznamu filmů pomocí videokamery LEGRIA, fotoaparátu EOS s vyměnitelnými objektivy nebo jednoho z našich kompaktních fotoaparátů.

Další informace

Which Canon camera is best for your video needs

Nenašli jste, co jste hledali?