CANON XF605

Průkopnická technologie automatického zaostřování

Automatické zaostření s rozpoznáním očí

Videokamera XF605 využívá výhody nejnovějších pokroků v proslulém systému Dual Pixel CMOS AF od společnosti Canon. Jedná se o první videokameru řady XF, která je vybavena automatickým zaostřováním s rozpoznáním očí, které modelu XF605 umožňuje přesně rozpoznat a sledovat osoby, i když se v popředí objeví jiný objekt.

Pokročilá technologie EOS iTR AF X

Profesionální kamera XF605 jako první používá technologii automatického zaostřování s funkcí hloubkového učení EOS iTR AF X, která dokáže uzamknout obraz na hlavě objektu, i když se od fotoaparátu odvrátí.

Průvodce zaostřováním s duálními pixely

Při ručním zaostřování videokamery XF605 mohou uživatelé využít průvodce zaostřováním na obrazovce, který využívá informace ze systému Dual Pixel CMOS AF, podle nichž určuje, zda je zaostření před objektem, nebo za ním. Jakmile se barva průvodce na displeji změní na zelenou, uživatel si může být jistý, že dosáhl dokonale ostrého zaostření.

AF s prioritou obličeje

Funkce AF s prioritou obličeje automaticky upraví zaostření tak, aby sledovalo tvář osoby v záběru, zatímco funkce AF pouze pro obličej bude reagovat pouze v případě, že je v záběru rozpoznán obličej.

AF se sledováním

Vyberte objekt pomocí dotykové obrazovky nebo joysticku a kamera XF605 udrží objekt zaostřený během celé jeho cesty záběrem.

PŘIHLASTE SE NYNÍ

Registrujte se, pokud máte zájem o videokameru XF605

Získejte jako první nejnovější informace o videokameře Canon XF605 a nabídkách společnosti Canon, tipy a kurzy, čerstvé novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.

Související články

  1. Vizuální vzhled videokamery Canon XF605, který můžete vidět na těchto fotografiích a ve video obsahu, se může od komerčního produktu lišit.