CANON XF605

Funkce dálkového ovládání a připojení k síti

Videokamera XF605 je vybavena rozhraním 12G-SDI a připojením k sítím Wi-Fi a Ethernet, které podporuje IP streamování ve formátu H.264, což je ideální pro živé streamování.

Videovýstup USB

Jelikož se jedná o první profesionální videokameru řady XF, která podporuje výstup videa (UVC) z konektoru USB-C, lze model XF605 použít jako webovou videokameru. Podporuje také jednotku USB PTP, která umožňuje přenos souborů z fotoaparátu do počítače.

Funkce dálkového ovládání

Videokamera XF605 je kompatibilní s celou řadou kabelových a bezdrátových řešení dálkového ovládání. Podporuje multifunkční dálkový ovladač Canon RC-V100 a novou aplikaci Browser Remote, která byla optimalizována pro snímání jedním uživatelem pomocí smartphonu nebo tabletu. Kompatibilní dálkové ovladače, jako je RC-IP100, lze také použít k ovládání videokamery XF605 v rámci nastavení více videokamer s kamerami PTZ od společnosti Canon a vybranými videokamerami Cinema EOS.

XF605

Využijte mobilní aplikaci Content Transfer ke zefektivnění síťových přenosů nebo použijte integrovaný port Wi-Fi nebo Ethernet k připojení k serveru FTP.

PŘIHLASTE SE NYNÍ

Registrujte se, pokud máte zájem o videokameru XF605

Získejte jako první nejnovější informace o videokameře Canon XF605 a nabídkách společnosti Canon, tipy a kurzy, čerstvé novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.

Související články

  1. Vizuální vzhled videokamery Canon XF605, který můžete vidět na těchto fotografiích a ve video obsahu, se může od komerčního produktu lišit.