Zvažte vaše argumenty

Jste na vážkách, jestli objednávat tisk u externího dodavatele, anebo si tisknout sami? Má pro Vás vetší váhu nezávislost na množství či dodacích termínech, finanční úspora a možnost rychle reagovat na změny? Anebo převažují výhody, které s sebou nese externí tisk?

Co vám přinese digitální tisk ve vlastní režii?

Tisk přesně požadovaného množství Tisk přesně požadovaného množství

Tisk přesně požadovaného množství

Digitální tiskové technologie umožňují tisknout v nákladech od jednoho kusu. Není tedy potřeba vyrábět ve velkých dávkách, ale tisknete přesné množství, které právě potřebujete.

Žádné skladové zásoby Žádné skladové zásoby

Žádné skladové zásoby

Nemusíte objednávat tiskoviny v předstihu v dostatečném množství, které je potřeba skladovat a hlídat doobjednání, pokud tiskoviny dochází, případně likvidovat, pokud dojde ke změnám v obsahu.

Rychlá reakce na změnu obsahu Rychlá reakce na změnu obsahu

Rychlá reakce na změnu obsahu

Pokud dojde k libovolné změně v obsahu, jste schopni tuto změnu aplikovat okamžitě. V momentě, kdy jsou připravena nová tisková data, můžete začít tisknout aktualizované údaje

Nezávislost na dalších dodavatelích Nezávislost na dalších dodavatelích

Nezávislost na dalších dodavatelích

Pokud dojde ke změně ve výrobním plánu, jste schopni okamžitě začít tisknout právě požadované dokumenty. Nemusíte čekat na to, až vám externí tiskárna dodá nové tiskoviny,

Data pod kontrolou Data pod kontrolou

Data pod kontrolou

Tím, že neposíláte svá data třetí straně, nemusíte se obávat, že dojde například k předčasnému vyzrazení informací o nových produktech.

Snížení spotřeby papíru Snížení spotřeby papíru

Snížení spotřeby papíru

Tím, že tisknete jen přesné množství, které právě potřebujete, úspory papíru nekončí. Další úspory je možné realizovat například tím, že tisknu jen jednu jazykovou mutaci pro zemi, do které je výrobek určen.

Možnost propojení tiskoviny s online světem Možnost propojení tiskoviny s online světem

Možnost propojení tiskoviny s online světem

Ne všechny informace lze vytisknout. Někdy je vhodnější propojit tištěnou informaci s animací, nebo videem. Můžete využít QR kódů, nebo například rozšířené reality a dát vašim návodům nový rozměr.

Úspory za tiskoviny Úspory za tiskoviny

Úspory za tiskoviny

Jsme přesvědčeni, že samotným tiskem ve vlastní režii ušetříte nemalé finanční prostředky tak, jako naši ostatní zákazníci z řad výrobních podniků, kteří přešli na tisk manuálů digitální technologií.

S čím vám Canon pomůže

Už jste zvážili všechny argumenty pro a proti tisku materiálu u externích dodavatelu?


Poraďte se s naším týmem

Časté dotazy

Bude výsledný produkt dostatečně kvalitní (tisk, zpracování)?

Digitální tiskové technologie a online dokončující zpracování jsou dnes na tak vysoké úrovni, že pro běžného uživatele je výsledek k nerozeznání od tiskovin vyrobených ve velké ofsetové tiskárně.

Jaké budou nároky na personál?

Výrobu tiskovin lze ve velké míře automatizovat. Online dokončující zpracování zajistí, že z tiskárny vyjede hotový výrobek. Na obsluze pak zbývá jen doplňování spotřebních materiálů (papír, toner, svorky)

Jak mohou výsledné dokumenty vypadat?

Díky online dokončujícímu zpracování lze vyrábět různé tiskoviny. Ať již vyrábíte skládané letáky, brožury, nebo lepené knížky, rádi s vámi prodiskutujeme možnosti a navrhneme optimální řešení.

Jak je zajištěn servis?

Po dobu nájmu uzavíráme se zákazníky servisní smlouvu a zákazník platí měsíčně za skutečně realizované tisky. V těchto platbách je zahrnuto vše podstatné kolem provozu tiskového zařízení
- práce a dojezd technika, náhradní a spotřební díly (válce, pásy) a toner.

Jak nás pořízení technologií zatíží finančně?

Zařízení si můžete pořídit formou koupě nebo formou leasingu a s Canon CZ se pak uzavírá pouze servisní smlouva, která garantuje provoz zařízení na dohodnuto dobu 3, 4 nebo 5 let. V případě leasingu platí zákazník leasingové splátky sjednané leasingové společnosti a společnosti Canon CZ platí zákazník pouze za vytištěné stránky na základě dohodnutých cen v servisní smlouvě.
Velice oblíbenou možností pořízení tiskové technologie patří v poslední době pronájem přímo od společnosti Canon CZ. V takovém případě uzavírá zákazník Nájemní a servisní smlouvu přímo se společností Canon CZ. Faktura měsíčního nájmu tiskového stroje a poplatku za počet vytištěných stran v daném měsíci dle dohodnutých cen v servisní smlouvě pak přichází přímo od naší společnosti.


Související výrobky