Společnosti skupiny Canon Group se sídlem v Evropě

Počínaje společnostmi na vývoj softwaru až po řešení síťového videa či technologie tisku a fotografie, naše společnost disponuje odbornými znalostmi a schopnostmi, které jí umožňují udržet si pozici světového lídra v oblasti obrazových technologií. Více informací o společnostech skupiny Canon Group se sídlem v Evropě naleznete zde.

Arcules

Arcules

Nabídka technologie IoT ve spojení s funkcí videocloudu pro podniky. Kombinace technologie IoT a videodat způsobuje revoluci v odvětví sledovacích systémů díky využití nejnovějších poznatků v oblasti technologie cloudu a umělé inteligence.

Axis Communications

Axis

Jednička na trhu v oblasti síťového záznamu videa. Neustálý inovátor v odvětví sledovacích systémů, které zvyšují bezpečnost milionů lidí po celém světe a naplňují rostoucí potřebu chytřejšího a bezpečnějšího světa.

BriefCam

Briefcam

Prvotřídní poskytovatel řešení Video Synopsis® pro rychlé prohlížení a prohledávání videa, upozornění v reálném čase a kvantitativní poznatky o videu.

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems Europe

Společnost Canon Medical Systems Europe, která dříve nesla název Toshiba Medical Systems, vyvíjí a vyrábí diagnostické obrazové systémy včetně přístrojů CT, magnetické rezonance, ultrazvuku, rentgenů a systémů pro klinické laboratoře.

Cognitas

Cognitas

Německá firma Cognitas, kterou vlastní společnost Canon, nabízí zakázková řešení celého procesu dokumentace a vyvíjí návody k použití, příručky, systémy nápovědy online, popisy softwaru a katalogy.

DocsPro

DocsPro

Společnost DocsPro, která je součástí společnosti Canon Netherlands, se specializuje na správu a inteligentní zpracování dokumentů.

Iris

I.R.I.S.

Společnost I.R.I.S., která je světovým lídrem na poli technologie optického rozpoznávání znaků (OCR) a mobilního skenování, vytváří software a produkty, které zvyšují produktivitu při skenování a převodu dokumentů.

milestone

Milestone

Přední světový poskytovatel softwaru pro správu videodat (VMS) založeného na otevřené platformě IP. Tato společnost nabízí kvalitní softwarovou videoplatformu pro podniky, kterou si mohou partneři v oblasti hardwaru a softwaru integrovat do svých řešení videa pro bezpečnostní a jiné účely.

Nokavision

Nokavision

Společnost Nokavision Software B.V., která je součástí společnosti Canon Netherlands, je předním dodavatelem řešení pro správu komunikace se zákazníky a digitální transformaci.

NTware

NT-Ware

Špičková technologická společnost se specializuje na vytváření, vývoj a podporu softwaru pro správu tisku a skenování, zejména softwaru UniFlow.

Therefore

Therefore

Poskytovatel softwaru informační správy pro podniky všech velikostí, odvětví i oddělení.