Bezdrátový tisk a skenování pro mobilní zařízení

Aplikace Easy-PhotoPrint pro zařízení iPhone, iPad a iPod Touch

Aplikace Canon Easy-PhotoPrint (Canon iEPP) je bezplatná aplikace, která vám umožní jednoduše tisknout fotografie a skenovat ze zařízení iPhone, iPod touch nebo iPad na kompatibilních tiskárnách PIXMA a SELPHY* prostřednictvím bezdrátové místní sítě (Wi-Fi).

Funkce

• Automatické vyhledávání tiskáren v síti Wi-Fi

• Tiskněte snímky z mobilních zařízení

• Skenujte přímo do zařízení iPhone, iPod touch nebo iPad (pouze multifunkční zařízení PIXMA)

Použití
Jednoduše si stáhněte aplikaci Canon iEPP do vašeho mobilního zařízení a spusťte ji klepnutím na ikonu aplikace Canon iEPP.

* Informace o kompatibilitě naleznete ve specifikacích produktu.

Aplikace Easy-PhotoPrint umožňuje vybrat jednu či více fotografií ve formátu JPEG a vytisknout až 20 kopií najednou. Můžete si zvolit tisk s okraji nebo bez okrajů a vybrat si z široké řady velikostí a typů papíru.

1. Přejděte na Fotoalbum.

2. Klepnutím na fotografie je přidáte do tiskové fronty (zobrazené v pravém horním rohu).

 

3. Přejděte do tiskové fronty, potvrďte nastavení a klepněte na tlačítko Print (Tisk). 4. Zobrazí se stránka s průběhem tisku.

Pořízení fotografie a tisk

Spusťte fotoaparát přímo z aplikace Canon iEPP a okamžitě tiskněte pořízené fotografie.1. Přejděte na možnost Camera (Fotoaparát).  2. Vyfotografujte snímek.

 

 

3. Snímek si prohlédněte a chcete-li jej vytisknout, klepněte na tlačítko Use (Použít). Pro opětovné fotografování klepněte na tlačítko Retake (Pořídit znovu). 4. Potvrďte nastavení a klepněte na tlačítko Print (Tisk).

Skenování dokumentu nebo fotografie (pouze multifunkční zařízení PIXMA)

Fotografii nebo dokument naskenujte na kompatibilní tiskárně Canon a uložte do zařízení iPhone, iPod touch nebo iPad jako soubor formátu PDF nebo JPEG.


1. Přejděte na možnost Scan Settings (Nastavení skenování).  2. Potvrďte nastavení a klepněte na tlačítko Scan (Skenovat).

 


3. Prohlédněte si výsledek skenování a přejděte k dalšímu kroku. 4. Data můžete odeslat e-mailem nebo uložit ve formátu JPEG nebo PDF.

Naskenované dokumenty nebo fotografie (soubory ve formátu PDF nebo JPG) můžete odeslat k tisku.

1. Přejděte na možnost Scanned Items (Naskenované položky).  2. Vyberte dokument, který chcete vytisknout.

 

3. Klepněte na tlačítko Print (Tisk). 4. Zobrazí se stránka s průběhem tisku.

Chcete-li vytisknout soubor ve formátu PDF (nikoliv naskenovaného pomocí aplikace iEPP), nejdříve je třeba soubor zobrazit v prohlížeči souborů PDF a poté předat do aplikace iEPP.


1. Soubor ve formátu PDF si prohlédněte a poté klepněte na tlačítko Print (Tisk).  2. Potvrďte nastavení a klepněte na tlačítko Print (Tisk). Zobrazí se stránka s průběhem tisku.

Aplikace Easy-PhotoPrint pro zařízení iPad

Funkce Aplikace Canon iEPP pro zařízení iPad jsou stejné jako u zařízení iPhone a iPod Touch. Možnosti Photo Albums (Fotoalba), Scanned Items (Naskenované položky), Print Settings (Nastavení tisku) a možnost Print (Tisk) ihned naleznete bez složitého hledání. Za účelem jednoduchosti použití se displej automaticky otáčí podle orientace zařízení iPad.