A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

KREATIVNÍ TISK

Vytiskněte si svět: Upravujte, vytvářejte, inspirujte!

K dispozici je celá řada způsobů, jak být kreativní i doma pomocí papíru, aplikací a tiskárny od společnosti Canon.

Chcete-li svým nápadům vdechnout život, podívejte se na řadu papíru pro kreativní tisk od společnosti Canon. Vysoce kvalitní matný fotografický papír nebo oboustranný matný papír poskytují profesionální vzhled pro blahopřání a nové položky do výstřižkového alba nebo při tvorbě projektů pomocí služby Creative Park. Lesklý fotografický papír je ideální pro tisk oblíbených momentek ze sociálních sítí, kterými si můžete ozdobit stěny. Opakovatelně nalepitelný fotografický papírmagnetický fotografický papír vám umožní snímky znovu umístit, kdykoli na to budete mít náladu, a s nažehlovacími fóliemi pro světlýtmavý textil budete mít možnost objevit v sobě módního návrháře.

Propojení tiskárny se všemi momentkami ve smartphonu snad nemůže být jednodušší, a to díky aplikacím Canon PRINTEasy-PhotoPrint Editor, které jsou ideální pro úpravu fotografií nebo vytváření koláží, blahopřání a dalších zakázkových položek.

Pořiďte si tedy papír, podívejte se na tyto hravé nápady a upravujte a přizpůsobujte své oblíbené fotografie a vdechněte jim život.

Dejte se do toho se službou Creative Park

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
Služba Creative Park představuje skvělý způsob, jak spojit celou rodinu. Zkuste vnést kousek přírody do domu a vytvořte kolekci roztomilých zvířecích kamarádů.

Pokud hledáte inspiraci, podívejte se na fantastickou řadu šablon dostupných ve službě Creative Park, bezplatném zdroji materiálů společnosti Canon pro tvorbu z papíru s tiskárnou Canon. Opravdu každý si tu najde to svoje. Můžete začít s obrovskou 3D pandou, roztomilým ježkem do ruky nebo sadou loutkových věštců, kteří ztvárňují Červenou karkulku. Jednoduše vyberte, co chcete vytvořit, stáhněte si šablonu a snadné pokyny, vytiskněte vše na doporučený papír a zábava, která bude trvat celé hodiny, může začít!

Hledáte něco náročnějšího? Zkuste vytvořit miniaturní verzi pamětihodností, jako je například londýnský Tower Bridge, dinosaurů, jako jsou Tyrannosaurus nebo Triceratops, nebo historického vozu Mercedes Benz 500K s otevřenou střechou. Pokud byste rádi dodali svému domovu trochu barvy, najdete zde i šablony pro dekorace s létajícími motýlky, okrasné girlandy, a dokonce i výběr květin a váz, se kterými můžete tisknout a vytvářet papírové kytice.

Oživte svůj domov

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
Vyberte si své oblíbené snímky a vytiskněte je na magnetický fotografický papír. Barevnou koláží si můžete přizpůsobit například kuchyň a vzhled své lednice.

Vložte do tiskárny magnetický fotografický papír a můžete si vytvořit vlastní výstavku na ledničku – a jakmile ji budete chtít osvěžit, můžete ji jednoduše přeorganizovat. Nebo rozjasněte svou domácí kancelář magnetickou náladovou deskou, která vám pomůže soustředit se na vaše nápady. Pomocí aplikace Easy-PhotoPrint Editor od společnosti Canon můžete upravit své magnety, a okamžitě tak vytvořit poutavou výstavku.

Vyzkoušejte i opakovatelně nalepitelný fotografický papír a sestavte koláž fotografií svých nejmilejších, kterou můžete umístit na zrcadlo, nebo suvenýr s prázdninovými dobrodružstvími, který se bude vyjímat na stěně obývacího pokoje. Můžete také použít opakovatelně nalepitelný fotografický papír se kterým přidáte svůj osobitý styl k notebookům, laptopům, skříňkám a na další místa. Vytiskněte si opakovatelně nalepitelné snímky dětí pokaždé, když o něco povyrostou, a nalepte je na jejich vlastní metr s ukazatelem výšky služby Creative Park – ten si zamilují!

Zkrášlete svůj telefon

Smartphones decorated with Canon Restickable Photo Paper RP-101.
Nudné pouzdro telefonu bude díky opakovatelně nalepitelnému fotografickému papíru minulostí. Přizpůsobení chytrého telefonu je snadné – jeho vzhled můžete kdykoli změnit podle nálady.

Většina z nás vlastní chytrý telefon, ale ty mohou někdy působit trochu nudně. Tak proč je také neoživit a nepřizpůsobit si je? Aplikaci Creative Park můžete dokonce používat přímo ve smartphonu a vytvářet přizpůsobený obsah přímo z chytrého zařízení. Můžete získat přístup ke kolekci vzorů a nálepek, stáhnout si je a vytisknout na opakovatelně nalepitelný fotografický papír. Jakmile si svůj návrh vytisknete, ořízněte jej na správnou velikost a do správného tvaru, odlepte zadní stranu a nalepte jej na místo. Máte chuť na změnu? Jednoduše návrh odlepte a vytiskněte nový. Přilnavá zadní strana nezanechává žádné stopy, takže můžete návrh kdykoli znovu nalepit a návrh změnit podle libosti.

Chcete-li učinit další krok, můžete si přizpůsobit smartphone nálepkami vyrobenými z oblíbených fotografií. Můžou to být fotografie nejlepších přátel, dětí nebo milovaného mazlíčka. Nebo vytiskněte fotografii svého obličeje, aby každý mohl vidět váš úsměv, když budete chytré zařízení používat. Můžete se dokonce pobavit tím, že vzhled svého telefonu proměníte v něco jiného – může vypadat třeba jako balíček vašich oblíbených sladkostí nebo plátek melounu.

Vystupte z davu

A woman wearing a t-shirt decorated with an iron-on transfer of a polar bear (left). A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear (right).
Upravte si svůj vzhled podle svých představ pomocí přizpůsobitelných nažehlovacích fólií. Vytiskněte si své oblíbené snímky nebo fotografie na trička, tašky nebo polštáře.

Chcete udělat dojem a vyjádřit svůj styl? Jste členem sportovního týmu nebo máte skupinu přátel, které byste chtěli spojit? Nažehlovací fólie lze použít na různé typy textilu, včetně oděvů, tašek, šátků a dalších – nejlépe se hodí na přírodní látky, jako je bavlna a len. Možná vás napadl skvělý design trička, nebo chcete mít polštářek s obličejem svého pejska. Ať už máte jakoukoli vizi, jednoduše tiskněte na nažehlovací fólie od společnosti Canon a nažehlete je na textil.

Existují dva typy nažehlovacích fólií: pro světlý textil a pro tmavý textil, takže si můžete být jisti, že získáte požadované barvy, ať už se chystáte upravit cokoli. Ve službě Creative Park najdete také řadu návrhů pro nažehlovací fólie, včetně zvířat, rostlin a piktogramů.

Podělte se o lásku

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
Ozdobte svůj dům pomocí tištěných bannerů nebo si vytvořte zábavné doplňky.

Ať už slavíte s přáteli a rodinou nebo sdílíte událost online, každý se může přidat s vlastním párty oděvem a doplňky ze služby Creative Park – je plná ručně vyrobených návrhů pro zábavu na večírky a vysoce kvalitní matný fotografický papír od společnosti Canon je ideální pro vytváření tematických dekorací.

a rope with pegged images with writing on them

Rozjeďte večírek a vytiskněte snímky přátel, které si můžete pověsit na stěnu. Vložte do tiskárny čtvercový lesklý fotografický papír Plus Glossy II formátu 5 × 5 palců (nebo 3,5 × 3,5 palců, pokud je s tiskárnou kompatibilní) a své oblíbené snímky si můžete vytisknout ve formátu Instagram. Tyto výtisky v retro stylu vypadají skvěle kdekoli, ale nejvíce se hodí zejména pro navázání na provázek nebo stužku, které se umístí na stěnu nebo polici, přidají jim trochu barvy a vytvoří atmosféru večírku.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

I když se nemůžete sejít a oslavit narozeniny nebo jiný výjimečný den, můžete se o lásku podělit prostřednictvím přizpůsobeného blahopřání. Oboustranný matný papír společnosti Canon velikosti 7 × 10 palců se dodává s předem zhotoveným přehybem uprostřed, takže přizpůsobená blahopřání můžete poslat v přiložených obálkách. Je to skvělý způsob, jak ukázat svým blízkým, jak moc je máte rádi!

Napsala Angela Nicholsonová

Související články
Printer fun for everyone

KREATIVNÍ TISK

Zábava s tiskárnou pro každého

Šest způsobů, jak může tiskárna PIXMA dodat energii vašemu domovu, rodinným aktivitám a zařízením.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

TISK A TVORBA

Objevte stovky bezplatných zábavných projektů pro tvorbu z papíru

Využijte spoustu projektů ve službě Creative Park pro tvorbu z papíru – od loutkových divadel přes deskové hry a učební pomůcky po bludiště posilující bdělou pozornost – které vaše děti zaměstnají a zabaví.

Craft butterflies

KREATIVNÍ TISK

Tiskněte a vyrábějte ozdobné motýlky na zeď

Tvůrkyně uměleckých papírových dekorací Aimee Grahamová ukazuje, jak vyrábět dekorace na míru pomocí tisku.

Související produkty

Související produkty

Související produkty

Doporučené aplikace

Související články

Služba Get Inspired je vaším klíčovým zdrojem užitečných tipů pro fotografování, nákupním průvodcem a odborným zpravodajem – vše, co potřebujete k objevení toho nejlepšího fotoaparátu nebo tiskárny a k uskutečnění vašeho příštího tvůrčího nápadu.

Zpět na všechny Tipy a Techniky