ČLÁNEK

Přivítejte revoluci ve světě interiérových dekorací

Digitální tisk tapet, zvládnuto

Stáhnout průvodce

Globální trendy a technologie, která mění pravidla hry

Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku? Globální trh s bytovými dekoracemi totiž exponenciálně roste.

Stáhnout průvodce interiérovými dekoracemi

Wallpaper, printed digitally

Přizpůsobení představuje nový standard

Pokrytí stěn je ve světě interiérových dekorací rychle rostoucím odvětvím podnikání. Tapety, nástěnné malby a další velké dekorativní prvky dnes zaznamenávají prudký nárůst na globálním trhu.

Současné trendy, které zahrnují více možností přizpůsobení různých využití, významně odrážejí způsob, jakým lidé volí dekorace prostředí, ve kterém žijí. To vede ke zvýšené poptávce po exkluzivních a přizpůsobených produktech pro interiérové dekorace, a to jak pro soukromé prostory, tak pro obchodní prostředí.

Díky této poptávce máte k dispozici úžasné možnosti růstu pro rozvoj svého podnikání.

Digitalizace správným způsobem

Jednou z nejvýznamnějších hnacích sil tohoto růstu je přechod z tradičního tisku na digitální tisk. Digitální tisk přesouvá pozornost z produkčního tisku velkých objemů standardizovaných návrhů s malými ziskovými maržemi na menší produkci tisku jedinečných produktů s mnohem vyššími ziskovými maržemi.

Digitally printed wall covering

Kvalita je klíčová

Jedna věc je však na tomto trhu zásadní: Kvalita je klíčová. Tiskárna Colorado 1650 s technologií UVgel je známá pro svou kvalitu, rychlost a všestrannost, a proto je pro tento trh ideální volbou. Společnost Canon vyvinula technologii, která nabízí tisk bez zápachu, který kombinuje bohatou škálu barev se sametově matným provedením, což upřednostňuje mnoho odborníků na interiérové dekorace.

Výtisky jsou okamžitě suché, ihned připraveny k použití a mimořádně odolné. Tiskárna Colorado také zajistí konzistentní barvy a rozměrovou stabilitu pro vaše výtisky. A to dokonce i po opakování tisku po několika týdnech používání.

Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku tapet?

UVgel Wallpaper Factory

Technologie UVgel je tedy ideální volbou pro pokrytí stěn. Abychom umožnili tvorbu velkého objemu tapet, učinili jsme ještě jeden významný krok: Představili jsme UVgel Wallpaper Factory. Jedná se o zcela integrované, modulární a komplexní řešení, které obsahuje velkoobjemový podavač médií Jumbo Roll od společnosti Fotoba, dále pak řezačku Fotoba a přídavnou jednotku pro navíjení a přelepení papírovou páskou v jednom.

Kvalitní vzhled i dojem při skutečné produkční rychlosti, plná automatizace! Podívejte se na videoukázku níže.

wallpaperfactory

Video o UVgel Wallpaper Factory

Podívejte se na video

Digitální tisk tapet posouvá hranice interiérového designu

Na začátku bylo pět osobitých přání českých zadavatelů pro pět různých interiérů, kterých se chopilo pět tvůrců se svými kreativními vizemi. A výsledkem je pět unikátních tapetových projektů od mateřských škol přes atypický byt až po známé pražské divadlo. Společnost Canon představila různorodé realizace, které vznikly díky revoluční technologii digitálního tisku UVgel Wallpaper Factory a naplno demonstrují nové možnosti v oblasti interiérového designu pro každého, kdo se nespokojí s tuctovým řešením z katalogu.

Tapety si můžete nechat vytisknout u našich partnerů

Prozkoumat podrobněji

Digitální tapety, zvládnuto. Máte zájem?

Poraďte se s naším týmem

-->