Bílá kniha

Co vzít v úvahu při posuzování potenciálních flatbed tiskáren

Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli využít příležitostí flatbed tisku

Pomůžeme vám rozhodnout, který přístup je pro vás nejlepší

Bílá kniha o technologii Arizona je výsledkem jedinečné spolupráce odborníků společnosti Canon ze všech oborů, včetně inkoustu, softwaru, strojírenství a zákaznické podpory. Tento rozsáhlý redakční tým společně shromáždil fakta a čísla a výhody a nevýhody různých možností. Tento dokument obsahuje specifika všech klíčových složek, které je třeba vzít v úvahu při posuzování potenciálu flatbed tiskáren, a pomůže vám rozhodnout, který přístup je pro vaši firmu nejvhodnější.

Témata uvedená v bílé knize

 • Rostoucí trh s novými vzrušujícími aplikacemi

  Rozšiřující se trh velkoformátové grafiky nabízí zajímavé příležitosti pro poskytovatele tiskových služeb, kteří vědí, co je nezbytné pro výrobu široké škály aplikací, které jejich zákazníci hledají, a to s požadovanou rychlostí a nákladovou efektivitou.

 • Která flatbed tiskárna je vhodná pro vaši firmu?

  O investicích do flatbed tiskáren se nerozhoduje lehce. Proto se zaměřujeme na aspekty, které skutečně znamenají rozdíl v kvalitě, všestrannosti, efektivitě pracovních postupů a produktivitě.

 • Celkové náklady na vlastnictví

  Jak můžete dosáhnout požadované produktivity a flexibility za správnou cenu? Podíváme na všechny aspekty, které musíte vzít v úvahu při posuzování celkových nákladů na vlastnictví.

 • Právní a ekologická hlediska

  Péče o životní prostředí již není jen příjemnou záležitostí, ale nutností. Seznámíte se proto v hrubých rysech s hlavními předpisy a legislativou, které musíte znát, a s jejich důsledky pro svá rozhodnutí.

 • Request full whitepaper

  Vyžádejte si bezplatnou bílou knihu

  Ziskový trh digitální velkoformátové grafiky roste. Jste připraveni tohoto růstu využít? Vytvořili jsme bílou knihu, která vám pomůže!

  Vyžádejte si bezplatnou bílou knihu nebo si stáhněte ukázku zde.

  Prozkoumat podrobněji

 • Tiskárny Colorado s technologií UVgel

  Rodina roll-to-roll tiskáren s šířkou média až 1 625 mm pro velkoobjemovou produkci velkoformátové grafiky. S technologií UVgel.

 • Flatbed tiskárny Arizona

  Seznamte se s řadou Arizona: Produktivní řada UV flatbed tiskáren s vysoce kvalitním výstupem na pevných i ohebných médiích.

 • Chcete rozvíjet své podnikání s pomocí flatbed tisku?