CASE STUDY

Digitální barevný tisk ve společnosti Zama

Firma ZAMA nahradila stávající dosluhující vybavení.

Digitální barevný tisk ve společnosti Zama


Byl to náš první stroj, u nějž byla barevná přesnost tisku použitelná „out-of-the-box“, bez nutnosti vytváření nových vlastních profilů, úprav gradačních křivek a podobně.

Daniel Zajíc, Zama s.r.o.

CANON IMAGEPRESS C8000VP

Společnost Canon si zaklada na peči o zakaznika bez ohledu na to, jake řešeni potřebuje. Jednim ze spokojenych klientů je i společnost ZAMA, ktera již od roku 1993 podnika v Jilemnici a v oblasti digitalniho tisku, IT služeb a ekonomických služeb. V současnosti ma 10 zaměstnanců a vykazuje ročni obrat 14 milionů korun.

Od června roku 2018 patří do výbavy firmy ZAMA také digitální barevný tiskový stroj imagePRESS C8000VP, který nahradil stávající dosluhující vybavení. „Při výběru zařízení pro nás byla prioritou maximální kvalita tisku. Na druhém místě náklady na provoz – cena za průjezd dle servisní smlouvy. Až třetí v pořadí byla cena stroje. Měli jsme také specifický požadavek tisku na prodloužený formát pro výrobu bannerů. ImagePRESS C8000 navíc tisk usnadnil díky vyšší rychlosti a inovovanému RIPu,“ přibližuje Daniel Zajíc ze společnosti ZAMA priority, podle nichž se rozhodovali.

Ve společnosti ZAMA se na tomto stroji tisknou především vizitky, letáky, pohlednice, katalogy, kalendáře, jídelní lístky, etikety, fotografie a podobné materiály, pro něž je zásadní variabilita médií a konzistentní kvalita barev od prvního do posledního výtisku.

Právě takovým požadavkům vyhovuje zařízení imagePRESS

C8000 beze zbytku. Díky konstantní rychlosti 80 stran za minutu, vynikající kvalitě barev a možnosti tisku na různorodá média až do gramáže 350 g/m2 včetně texturovaných materiálů se skvěle hodí pro pracoviště se středními objemy tisku na různorodá média, jako jsou reklamní agentury a tisková centra.

Canon imagePRESS C8000VP

O SPOLEČNOSTI

Firma ZAMA s.r.o. vznikla v roce 1993. Kromě digitalniho tisku a IT služeb působime od roku 1996 aktivně v oblasti zakazkoveho zpracovani učetnictvi a mezd, a to předevšim v Jilemnici, ve Vrchlabi a blizkem okoli.

Řešime vaše IT

Poskytujeme IT služby formou vzdálené správy přes internet nebo na místě u zákazníka. Konfigurujeme a spravujeme počítačové sítě včetně serverů. Staráme se o podnikatele, státní organizace i domácnosti. V našem kamenném obchodě prodáváme notebooky, PC sestavy, tiskárny, inkousty, tonery, síťové komponenty, software aj.

Digitalni tisk

Nabízíme barevný digitální tisk malých a středních objemů na strojích Canon ImagePRESS C8000VP a Konica Minolta C1060 s tiskovými servery Creo a Hikari, stohové řezání, laminaci z role, různé druhy vazeb a řadu dalších dokončovacích prací. Jsme certifikováni podle normy ISO 12647-7:2016.

Ekonomicke služby

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, personalistiky a mezd pro podnikatele, od drobných živnostníků až po větší společnosti, i pro neziskové organizace. Všem klientům nabízíme individuální přístup k jejich požadavkům a potřebám.

Samozřejmostí u řešení Canon je i snadné nasazení stroje a bezproblémový provoz již od prvního spuštění.

Canon imagePRESS C8000VP


V porovnání s ostatními stroji, které jsme instalovali dříve, bylo nasazení imagePRESS C8000 relativně lehké. Byl to zároveň první náš stroj, u nějž byla barevná přesnost tisku použitelná „out-of-the-box“, bez nutnosti vytváření nových vlastních profilů, úprav gradačních křivek a podobně. Nový profil, který barevnou přesnost dotáhl ještě o kousek výše, jsme vytvářeli až při certifikaci pro shodu s ofsetem po půl roce provozu,

Daniel Zajíc, Zama s.r.o.

Společnost ZAMA si již po tři čtvrtě roce provozu zařízení imagePRESS C8000 pochvaluje zefektivnění provozu.Ulevilo se nám díky vyšší produktivitě stroje a menším prostojům. Znát je také lepší kvalita produkce. Zavedení nového stroje je na číslech vidět: máme nižší náklady, výroba se zrychlila, zvedly se nám objemy zakázek. Větší objem zakázek je zapříčiněn více faktory, ale nový stroj je jedním z nich,

Daniel Zajíc, Zama s.r.o.
Odhalte nové možnosti efektivnější komunikace se zákazníky
Zásady ochrany osobních údajů společnosti

Promluvte si s odborníkem v oblasti prodeje

Máte dotaz nebo hledáte informace? Zadejte své údaje níže a jeden z našich odborníků vám zavolá.

Hledáte technickou podporu?

  • Co nejdříve
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +420

Zde uveďte jakékoli dodatečné informace, které mohou být pro naše odborníky užitečné

Děkujeme

Jeden z našich odborníků vám zavolá.

[TIME]

Na shledanou

Omlouváme se

Chyba