Objevte bezzrcadlové fotoaparáty řady EOS M

Buďte vždy připraveni díky kompaktnímu, lehkému a malému fotoaparátu s vyměnitelným objektivem, který nabízí kvalitu digitální zrcadlovky

Velký kvalitou,
malý rozměry

Velké příběhy se neustále odehrávají všude kolem nás.
Potřebujete už jen fotoaparát, který nechá životu kolem vás volný průběh a počká si na pořádný příběh.

Pomůžeme vám najít ten pravý fotoaparát Canon

Náš vyhledávač fotoaparátů vás provede celým sortimentem a pomůže vám najít ten správný objektiv.
Canon Camera

EOS M50 Mark II

Vytvářejte vysoce kvalitní obsah pro své publikum a dodávejte mu svůj vlastní tvůrčí cit, ať už se jedná o fotografie, videa, nebo živé streamování.

Canon Camera

Co je bezzrcadlový fotoaparát?

Na rozdíl od digitální zrcadlovky, která používá zrcadlo k odrážení světla do hledáčku, bezzrcadlový fotoaparát (někdy také kompaktní systémový fotoaparát) neobsahuje zrcadlo ani optický hledáček, takže je obvykle menší než zrcadlovka.

Pokud je u vás na prvním místě úspora místa, bezzrcadlový fotoaparát řady EOS M vám zajistí flexibilitu a pohodlí spolu s vysokou obrazovou kvalitou filmů i fotografií. Používá elektronický hledáček, díky kterému je fotoaparát menší i lehčí, zároveň ale skýtá jiné kreativní výhody.

Celá řada bezzrcadlových modelů EOS, od modelů APS-C s menšími objektivy až po plnoformátové supervýkonné přístroje zaměřené především na kreativitu, a to díky funkci ostření „short back focus“, kterou umožňuje plnoformátový snímač, je navržena tak, abyste na svých snímcích mohli předvést to nejlepší.

Ohromující kvalita

Naše bezzrcadlové fotoaparáty představují esenci toho nejlepšího z kompaktů a digitálních zrcadlovek Canon a umožňují pořizovat mimořádně kvalitní fotografie a filmy nabité detaily, barvami a atmosférou i za slabého osvětlení.

Objektivy EF-M

Lehké přenosné objektivy, určené výhradně pro fotoaparáty EOS M. Nabídka těchto objektivů sahá od ultraširokoúhlých objektivů přes teleobjektivy se zoomem až po malé ploché objektivy, se kterými můžete rozvíjet svou kreativitu.

EOS M6 Mark II

Mohu používat jiné objektivy?

Naše bezzrcadlové fotoaparáty umožňují snadnou výměnu objektivů a využívání různých zorných úhlů. Kromě naší exkluzivní nabídky všestranných a kompaktních objektivů typu EF-M můžete použít upevňovací adaptér Canon EF-EOS M, kterým lze zpřístupnit velmi rozsáhlou řadu více než 80 objektivů EF-S a EF pro digitální zrcadlovky, včetně speciálních objektivů, jako jsou makroobjektivy a objektivy typu rybí oko.

Který model řady EOS je pro mě ten pravý?

Najděte si ideální fotoaparát, který se hodí pro váš styl fotografování a filmování. Canon nabízí perfektní řešení jak pro experty na slabé osvětlení, tak pro superhrdiny, kteří mají rádi rychlou akci.

Canon EOS Full-Frame range

Mohlo by vás také zajímat...

Nechte se inspirovat, přihlaste se nyní

Už nikdy nepropásněte nejnovější nabídky od společnosti Canon, tipy a kurzy, novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.