Canon Brašna MS10

Brašna MS10

Tato pevná, stylová brašna kombinuje praktičnost s módním vzhledem a zajistí ochranu vašeho fotoaparátu i objektivu – včetně tabletu, příslušenství a osobních věcí – ke kterým budete mít na cestách vždy snadný přístup.

Canon Messenger Bag MS10

Výhody

  • Originální brašna Canon – stylová a diskrétní
  • Udržujte svůj fotoaparát a základní příslušenství v bezpečí a snadno přístupné
  • Flexibilní vnitřní přepážky umožňují nosit vše potřebné
  • Navržena pro pevnost a odolnost
  • Pohodlné nošení díky nastavitelnému ramennímu popruhu

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Brašna MS10

Stylová a decentní


Tato originální brašna značky Canon se vyznačuje módním šedým povrchem, decentním reliéfním logem Canon (černá na černé) a vnitřním prostorem v červeném odstínu Canon – a navíc vysokou kvalitou a praktičností, které můžete důvěřovat.

Bezpečné uložení, snadný přístup


Bezpečné skladování a přenášení soupravy fotoaparátu díky polstrované konstrukci s přihrádkami a hlavní částí se zapínáním na zip. Dvě praktické magnetické přezky zajišťují uzavření chlopně, přičemž zároveň umožňují rychlý a snadný přístup k vaší soupravě – takže vám neunikne ani jeden záběr.

Ideální pro celodenní fotografování


Díky vyhrazenému prostoru pro jeden fotoaparát, dva objektivy a tablet si na cesty můžete vzít vše potřebné pro celodenní fotografování. Hlavní vnitřní přihrádka používá zapínání na zip a polstrované nastavitelné přepážky a nabízí tak potřebný prostor i flexibilitu pro vaši soupravu. Brašna je navíc opatřena také vnějšími kapsami pro osobní věci a příslušenství fotoaparátu.

Pevná a odolná


Tato robustní, spolehlivá brašna odpuzující vodu je určena k nošení do města, je vyrobena z vysoce kvalitních, odolných a testovaných materiálů a používá odolnou povrchovou úpravu a zapínání.

Pohodlné nošení


Pevný, odolný ramenní popruh se snadno nastavitelnou přezkou zajišťuje maximální komfort při nošení plně naložené brašny na cestách.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Brašna MS10, o jeho funkcích a možnostech.

Brašna MS10 Hodnocení a recenze