AKTUALIZACE FIRMWARU

Nejnovější verze firmwaru pro fotoaparát PowerShot G7 X Mark III

Zjistěte, jaké nové funkce a vylepšení pro videozáznam a vytváření videí a vlogů přidává tato nejnovější verze firmwaru.
STÁHNĚTE SI VERZI FIRMWARU

Nový režim videa a šikovná vylepšení

Na základě užitečné zpětné vazby od našich zákazníků, kteří již používají fotoaparát PowerShot G7 X Mark III k záznamu videa na sociálních sítích, je nyní prostřednictvím aktualizace firmwaru k dispozici nový režim záznamu videoblogů.


Režim záznamu videoblogů je plně automatické nastavení videa určené k nahrávání vašich nápadů do fotoaparátu. Když podržíte fotoaparát G7 X Mark III na délku paže, uvidíte, jak přirozeně a plynule bude reagovat na vaše pohyby, což zajistí bezproblémové vyprávění příběhu s dostatečným důrazem na vás a vaše okolí.


Automatické zaostřování na obličej v tomto režimu rychle a přesně zaostří na obličej a po změně úhlu pohledu na nový objekt v záběru se automatické zaostřování velice rychle upraví. Také nastavení expozice je rychlé, bezproblémové a přirozené. Cestovním vlogerům se to bude hodit zejména při mluvení na fotoaparát a poté při výběru kompozice okolní krajiny. Ostrost a expozice vašeho obličeje a okolí se rychle přizpůsobují, aby nedošlo ke změně ostrosti a přirozených živých barev.

Zobrazení Zebra

Zobrazení Zebra je užitečná funkce, která se obvykle nachází u profesionálních videokamer a poskytuje grafické překrytí znázorňující odchylky expozice. Obvykle se používá k rozpoznání potenciálního přeexponování v záběru, abyste mohli provádět úpravy a zachovat vysokou kvalitu záznamu.

Označení orientace

Chcete-li pomoci s výběrem kompozice pro různé platformy sociálních médií, zapněte označení orientace a uvidíte několik rámečků, které představují poměry 16:9, 5:4, nebo dokonce 2,39:1.

Vylepšená indikace nahrávání

Kromě červené tečky a indikátoru záznamu můžete nyní při snímání videa s fotoaparátem PowerShot G7 X Mark III zvolit vylepšenou indikaci nahrávání. Na obrazovce se objeví dobře viditelný červený rámeček, který vám pomůže při nahrávání. Tento červený rámeček se samozřejmě nezobrazí na výsledném videozáznamu.

Zobrazení úrovní v režimu sledování tváře

Při snímání se zapnutým režimem sledování tváře je nyní možné na obrazovce ukázat elektronické zobrazení úrovní, abyste mohli při natáčení zohlednit všechny dostupné informace.

Tato aktualizace firmwaru je nyní k dispozici.

Kromě výjimečné kvality snímání a výkonného stabilizátoru obrazu, který je u fotoaparátu PowerShot G7 X Mark III k dispozici, využijete díky této aktualizaci firmwaru skvělé nové funkce pro svá videa.

KDYŽ JSEM FOTOAPARÁT NASTAVOVALA PRO NAHRÁVÁNÍ SVÝCH ONLINE LEKCÍ, NEMOHLA JSEM UVĚŘIT, JAK OBROVSKÝ TO BYL ROZDÍL

Související články

 • FOTOGRAFOVÁNÍ JÍDLA

  Recept na úspěch: Představujeme fotoaparát Canon EOS M50 Mark II

  Pekař samouk a hvězda sociálních sítí Matt Adlard přichází na chuť bezzrcadlovému fotoaparátu EOS M50 Mark II.

 • VLOGGING

  Jak se stát vlogerem

  Pusťte se do toho a vytvářejte kvalitní vlogy s našimi tipy pro začínající vlogery.

 • KREATIVNÍ TISK

  Vytiskněte si okamžitě nástěnku nálad

  Povzneste své kreativní projekty na novou úroveň a zjistěte, jak vytvořit nástěnku nálad.

 • VLOGGING

  Kreativní vlogging s fotoaparátem PowerShot G7 X Mark III

  MikeVisuals, hvězda kanálu YouTube, prozrazuje, jak vytváří úchvatné vlogy s kompaktním fotoaparátem Canon PowerShot G7 X Mark III, a dělí se o své nejlepší tipy pro vlogging.