Kalkulačky s tiskovou jednotkou

Tyto kalkulačky obsahují rychlou a odolnou tiskovou jednotku poskytující čisté výtisky v jedné nebo dvou barvách. Ergonomické klávesnice a velké displeje zvyšují pohodlí při práci a vytvářejí z těchto kalkulaček dokonalé nástroje pro náročné použití ve vytížených kancelářích. Vysoké rychlosti tisku zajišťují produktivní výkon.

MP1211-LTSC

MP1211-LTSC

Získejte výhody plných funkcí pro výpočet daně, obchodní výpočty a převod měny díky této 12místné kalkulačce. Je vybavena možností dvoubarevného tisku pomocí inkoustové pásky, velkým dvoubarevným displejem a elegantním kovově stříbrným provedením.

P1-DTSC

P1-DTSC

Tato 12místná přenosná kalkulačka nabízí opravdu mobilní tisk pro profesionály a plné funkce pro výpočet daní, obchodní výpočty a převod měny. Je efektivní a elegantní s kovově stříbrným provedením.

P23-DTSC

P23-DTSC

Využijte možnosti přenosné produktivity díky této 12místné kalkulačce s možností dvoubarevného tisku. Nabízí profesionální funkce pro výpočet daní, obchodní výpočty a převod měn a má elegantní kovově stříbrné provedení.

MP1411-LTSC

MP1411-LTSC

Tato rychlá 14místná kalkulačka s možností dvoubarevného tisku pomocí inkoustové pásky nabízí komplexní funkce pro výpočty daní, obchodní výpočty a převod měny. Je vybavena dvoubarevným displejem a elegantním kovově stříbrným provedením.

MP121-MG

MP121-MG

12místná kalkulačka s možností dvoubarevného tisku vyrobená z recyklovaného materiálu nabízí řadu profesionálních funkcí - včetně funkcí pro obchodní výpočty, výpočet daně a převod měny, které šetří čas.