Canon Media Storage M80

Media Storage M80

Model M80 je 80GB přenosné úložné zařízení pro náročné fotografy využívající přístroj řady EOS. Je vybaveno 3,7" displejem LCD a poskytuje možnost prohlížení snímků ve špičkové kvalitě i bezpečné uložení v odolné schránce.

Výhody

  • 80GB pevný disk
  • Vysoce kvalitní 3,7" displej LCD
  • Odolné tělo z hořčíkové slitiny
  • Sloty pro paměťové karty CF a SD se zálohováním pomocí jednoho tlačítka
  • Automatická kontrola dat během přenosu
  • Funkce prezentace
  • Kompatibilní s oblíbenými multimediálními formáty
  • Zobrazení údajů Exif
  • Pouzdro pro přenášení a stojan

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Media Storage M80

Velkokapacitní 80GB pevný disk


Díky 80GB internímu pevnému disku přináší zařízení M80 kapacitu pro uložení tisíců vysoce kvalitních snímků v jedné snadno přenosné schránce.

Vysoce kvalitní 3,7" displej LCD se širokým pozorovacím úhlem


3,7" displej LCD poskytuje vynikající reprodukci barev, rozlišení VGA a mimořádně široký 160stupňový pozorovací úhel pro zobrazení detailů vašich fotografií.

Tělo fotoaparátu ze slitiny hořčíku


Zařízení M80 je vyrobeno z pevné, lehké hořčíkové slitiny, která vytvořila dostatečně odolnou schránku schopnou provázet vás kamkoli. Další ochranu zajišťuje pouzdro pro přenášení. Dodaný stojan zase umožňuje maximalizovat potenciál zařízení M80 pro sledování multimédií.

Sloty pro paměťové karty CF a SD se snadným zálohováním


Ať budete fotografovat na paměťové karty SD nebo CompactFlash, k dispozici jsou integrované sloty pro pohodlný přenos dat. Jednoduše vložíte paměťovou kartu a po stisknutí tlačítka se informace přenesou na pevný disk zařízení M80 rychlostí více než 4 MB/s - a funkce pro ověření dat zkontroluje, zda jsou vaše snímky duplikovány bez poškození.

Ochrana snímků pomocí hesla pro zajištění bezpečnosti


Zachovejte soukromí svých soukromých snímků. Ochrana pomocí hesla zajistí, aby vaše snímky shlédlo pouze zamýšlené publikum.

Funkce prezentace s hudebním podkreslením


Velké počty souborů můžete bez námahy prohlížet prostřednictvím integrované funkce prezentace v zařízení M80. Možnost přidání hudby na pozadí vám umožní kdekoli vytvářet působivé prezentace snímků.

Podpora mnoha formátů


Zařízení M80 je mnohem více než prohlížeč snímků: nabízí podporu téměř všech oblíbených audiovizuálních formátů, například JPEG, TIFF, MPEG 1, 2 a 4, MP3 a WAV. Zařízení M80 také umožňuje uložit obrázky ve formátu D-SLR RAW společnosti Canon, čímž se stává ideálním řešením pro fotografy, kteří potřebují uložit a kontrolovat snímky v terénu.

Zobrazení podrobných údajů EXIF


Získejte komplexní detaily EXIF - například datum a čas fotografování a nastavení fotoaparátu - pro jakýkoli snímek, a to pouhým stisknutím tlačítka.

Výstup Audio/Video a konektor PictBridge


Zásuvky pro výstup Audio/Video usnadňují prezentaci vaší práce: stačí jedno jednoduché připojení a jste připraveni předložit své obrázky nebo zvuky širšímu publiku. Anebo si můžete zvolit tisk přímo na tiskárně kompatibilní s protokolem PictBridge prostřednictvím připojení jediným kabelem. Žádné počítače, žádné problémy - jen okamžité kopie vašich snímků, kdekoli je potřebujete.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Media Storage M80, o jeho funkcích a možnostech.