Canon Speedlite 320EX

Speedlite 320EX

Blesk Canon Speedlite 320EX, který je vybaven technologií bezdrátové vedlejší jednotky, otočnou hlavou umožňující emitovat odražené záblesky a LED diodovým zdrojem stálého světla pro snímání videozáznamů, otevírá nové kreativní možnosti pro fotografy používající fotoaparáty EOS.

Výhody

  • Směrné číslo 32 (m, ISO 100)
  • Kompaktní lehké provedení
  • Otočná hlava blesku umožňující emitovat odražené záblesky s nastaveními zoomu pro ohniskové vzdálenosti 24 mm a 50 mm
  • Integrované LED diodové světlo pro pořizování videozáznamů
  • Funkce bezdrátové vedlejší jednotky pro použití jako blesku TTL umístěného mimo fotoaparát
  • Tlačítko dálkové spouště
  • Rychlé a tiché nabíjení

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Speedlite 320EX

Vysoce výkonné, kompaktní provedení


Přestože je blesk Speedlite 320EX lehký a přenosný, má směrné číslo 32 (v metrech, při ISO 100), takže poskytuje dostatečný výkon pro osvětlení velkých ploch a vzdálených objektů.

Otočná hlava blesku se zoomem umožňující emitovat odražené záblesky


Hlavu blesku Speedlite 320EX lze zvednout o 90 stupňů a otáčet doleva a doprava, což umožňuje emitovat záblesky, které budou odráženy od stěn a stropů, a zajistí tak jemnější vzhled bez stínů. Úhel osvětlení lze zvětšit nebo zmenšit, aby odpovídal zornému úhlu objektivu s ohniskovou vzdáleností 24 mm nebo 50 mm.

Integrované LED diodové světlo pro pořizování videozáznamů


Zásluhou vestavěného LED diodového zdroje nepřetržitého světla je blesk Speedlite 320EX užitečný pro snímání videozáznamů za slabého osvětlení stejně jako při pořizování fotografií.

Snadno použitelný blesk umístěný mimo fotoaparát


Funkce bezdrátové vedlejší jednotky od společnosti Canon zajišťují, že blesk Speedlite 320EX lze používat mimo fotoaparát stejně snadno jako při nasazení do sáněk pro příslušenství, čímž otevírá nespočetné příležitosti pro kreativní osvětlení.

Dálkové fotografování


Experimentujte rychle a snadno s různým umístěním osvětlení pomocí tlačítka dálkové spouště, kterým lze dálkově spouštět fotoaparát ze vzdálenosti až 5 m, zatímco budete upravovat osvětlení.

Rychlý a tichý provoz


Blesk Speedlite 320EX je napájen čtyřmi bateriemi LR6 velikosti AA, které jej umožňují neslyšně nabít po úplném vybití za pouhé 2,3 sekundy.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Speedlite 320EX, o jeho funkcích a možnostech.