Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Malé, lehké a přenosné zařízení ST-E2 je jednoúčelový infračervený vysílač pro ovládání dvou skupin vzdálených bezdrátových vedlejších blesků Speedlite. Lze je také použít jako zdroj pomocného světla pro zaostřování při slabém osvětlení.

Výhody

  • Řízení blesku E-TTL II
  • Řízení poměru světelného výkonu dvou skupin zábleskových zařízení
  • Synchronizace s vysokými rychlostmi
  • Dosah až 10 m při použití mimo budovy
  • Pomocné světlo AF

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Řízení blesku E-TTL II


Vysílač ST-E2 spolupracuje se systémem měření blesku E-TTL II a zajišťuje přesné a konzistentní expozice s bezdrátovými blesky ve všech situacích. Za složitých světelných podmínek využívá k zajištění větších možností ovládání světelného výkonu kompenzaci expozice.

Řízení poměru


Pomocí řízení poměru, které vysílač ST-E2 umožňuje, lze řídit poměr světelného výkonu dvou skupin blesků a tím dosáhnout kreativních výsledků. Řízení poměru v rozsahu od 1:8 do 8:1 pro dvě skupiny blesků Speedlite poskytuje širokou řadu nastavení.

Synchronizace s vysokými rychlostmi


Synchronizace s vysokými rychlostmi umožňuje synchronizovat blesk s rychlostmi závěrky, které jsou vyšší než maximální rychlost synchronizace fotoaparátu. To vám dovoluje fotografovat s malým zacloněním i za jasného denního světla, a využívat tak rychlejší základní objektivy.

Dosah ovládání


Při použití v budovách poskytuje vysílač ST-E2 pracovní dosah od 12 m do 15 m. Při použití mimo budovy je dosah od 8 m do 10 m.

Pomocné světlo AF


Při fotografování za slabého osvětlení může vysílač ST-E2 emitovat zaostřovací paprsek, aby zajistil ostré výsledky. Tento paprsek pomáhá zaostřit a pokrývá veškeré body zaostření všech fotoaparátů řady EOS.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Speedlite Transmitter ST-E2, o jeho funkcích a možnostech.