Canon EOS C300

EOS C300

Průkopnická profesionální filmová kamera EOS C300 spojuje osvědčenou videotechnologii společnosti Canon a zkušenosti v oblasti objektivů s kreativitou systémů EOS. Vyměnitelné objektivy EF poskytují nebývalou svobodu pro sdělení každého příběhu.

Výhody

  • 8,3MP snímač CMOC Super 35 mm a rozlišení Full HD
  • Vyměnitelný objektiv (bajonet EF)
  • Technologie Dual Pixel CMOS AF pro přesné a spolehlivé zaostřování*
  • Kompaktní, modulární a lehká
  • Formát MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s na kartu CF
  • Vysoká citlivost, nízký šum
  • Gama korekce Canon Log
  • Režim 24,00p pro pořizování filmů
  • Dálkové ovládání Wi-Fi
  • Bezproblémová integrace pracovních procesů

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EOS C300

8,3MP snímač CMOC Super 35 mm a rozlišení Full HD


Snímač CMOS Super 35 mm s 8,3 megapixelu, zkonstruovaný a vyrobený společností Canon speciálně pro pořizování videozáznamů, poskytuje 3kanálové RGB zpracování pro záznam v rozlišení Full HD. Technologie snímačů společnosti Canon poskytuje skvělý obraz s vysokým rozlišením, vysokou citlivostí, nízkým šumem, omezením efektu „rolling shutter“ a nízkou spotřebu energie společně s typickými výhodami velkých snímačů, jako je nádherně mělká hloubka ostrosti.

Vyměnitelný objektiv (bajonet EF)


Objímka EF kamery EOS C300 přináší optické dědictví systému vyměnitelných objektivů EF společnosti Canon do přístroje určeného k vytváření videozáznamů, a rozšiřuje tak kreativní možnosti prostřednictvím nesmírně rozsáhlé řady jedinečných a cenově dostupných objektivů. Tři vestavěné elektronické neutrální šedé filtry zvyšují univerzálnost pro snímání.

Kompaktní, modulární a lehká


Kamera EOS C300 je mimořádně kompaktní a v základní konfiguraci pro pořizování záznamů váží pouhých 1 669 g (bez objektivu). Odnímatelný grip, rukojeť a ovládací panel s nastavitelným úhlem zajišťují maximální manévrovatelnost, zatímco robustní tělo odolné proti stříkající vodě je opatřeno součástmi ze slitiny hořčíku, které dále zvyšují jeho pevnost a odolnost.

Formát MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s na kartu CF


Zaznamenávejte soubory připravené k vysílání ve formátu MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s (4:2:2) na dvě paměťové karty CF – k dispozici jsou možnosti předávání záznamu a současného záznamu. Výstupy vyhovující průmyslovým standardům zahrnují rozhraní HD-SDI společně s konektory pro časový kód, synchronizaci a synchronizaci s externím zdrojem pro snímání více kamerami.

Vysoká citlivost, nízký šum


Kamera EOS C300 je vybavena zvýšenou citlivostí: obrazy s nízkým šumem lze pořizovat až do citlivosti ISO 80000, takže je možné používat ji v téměř libovolných podmínkách pro snímání.

Gama korekce Canon Log


Rozsáhlé možnosti přizpůsobení obrazu zahrnují vestavěnou gama korekci Canon Log, která poskytuje neutrální kvalitu obrazu s širokým dynamickým rozsahem (800 %) pro zajištění maximální svobody při úpravách po pořízení záznamu. Nastavte více než 90 proměnných obrazu a uložte je jako profily Přizpůsobený obraz do kamery nebo na kartu SD.

Režim 24,00p pro pořizování filmů


Standardní vybavení zahrnuje režimy PAL, NTSC a 24,00p, které nabízejí snímkové frekvence od 23,98p do 59,94i. Nastavte pomalý nebo rychlý pohyb v krocích po 1 sn./s pro dosažení kreativní flexibility.

Dálkové ovládání Wi-Fi


Ovládejte bezdrátově nastavení kamery, jako jsou citlivost ISO, zaostření, clona a neutrální šedé filtry, prostřednictvím přenosného počítače, tabletu nebo inteligentního telefonu (smartphonu) pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní využívajícího prohlížeč. (Je vyžadován volitelný bezdrátový adaptér.)

Bezproblémová integrace pracovních procesů


Kameru EOS C300 lze bez problémů integrovat do stávajících pracovních procesů a pořízené filmy jsou kompatibilní s většinou běžně používaných profesionálních softwarových balíčků NLE.

Technologie Dual Pixel CMOS AF po servisní aktualizaci


Kameru EOS C300 je možné aktualizací dovybavit unikátní technologií Dual Pixel CMOS AF od společnosti Canon, kterou lze neuvěřitelně snadno používat a která nabízí kreativní kontrolu nad zaostřováním. S touto technologií je jednoduché nepřetržitě sledovat objekty uprostřed rámečku a udržovat je řádně zaostřené. Možnosti ovládání dále rozšiřuje funkce blokování automatického zaostření. Jednosnímkové zaostřování zásluhou vylepšené přesnosti a zvýšené rychlosti zrovna tak usnadňuje zaostřování na objekty mimo střed záběru.


* Vyžaduje aktualizaci za poplatek v servisním středisku Canon.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EOS C300, o jeho funkcích a možnostech.

Přináší inspiraci, vzdělávací materiály, informace o výrobcích a nové aktualizace za účelem poskytnutí úplného zázemí pro profesionální fotografy a filmaře používající výrobky Canon, ale také pro pokročilé nadšence po celém světě.

Navštivte webovou stránku Canon Professional Network

CPN.jpeg

Důležitá aktualizace