Canon SELPHY CP810

SELPHY CP810

S tiskárnou SELPHY CP810 je přeměna fotografií na nádherné trvanlivé výtisky tak snadná. Malá, stylová a přenosná tiskárna s naklápěcím displejem LCD a rozhraním, které může použít každý, může tisknout kdekoli do 1 minuty.

Výhody

  • Elegantní ultrakompaktní fototiskárna
  • Rychlý tisk v kvalitě fotolabu
  • Naklápěcí displej LCD s úhlopříčkou 6,8 cm (2,7")
  • Tisk z paměťových karet, fotoaparátů nebo paměťových zařízení USB
  • Tisk fotografií na doklady
  • Řada tiskových formátů
  • Automatická optimalizace snímku
  • Výtisky s životností 100 let
  • Volitelná baterie
  • Software pro tisk SELPHY Photo Print

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon SELPHY CP810

Elegantní ultrakompaktní fototiskárna


Přenosná fototiskárna SELPHY CP810 s atraktivním a prostorově úsporným designem je ideální pro každou domácnost.

Rychlý tisk v kvalitě fotolabu


Kdokoli si může vytisknout fotografie v profesionální kvalitě za méně než 1 minutu pouhým stisknutím tlačítka. Sublimační technologie na bázi barviva poskytuje vynikající hloubku a stupňování barev zajišťující podobný vzhled a dojem jako u tradičních výtisků z fotografických laboratoří, a to bez potíží a čekání. Například tisk snímku velikosti pohlednice trvá přibližně 46 sekund.

Naklápěcí displej LCD s úhlopříčkou 6,8 cm (2,7")


Uživatelsky optimalizovaný design zahrnuje naklápěcí displej LCD s úhlopříčkou 6,8 cm (2,7") pro snadnou obsluhu a zobrazení. Pokyny zobrazované na displeji jsou snadno pochopitelné a zahrnují podporu 13 jazyků.

Tisk z paměťových karet, fotoaparátů nebo paměťových zařízení USB


K zajištění rychlého tisku stačí připojit fotoaparát kompatibilní s technologií PictBridge přímo k tiskárně nebo vložit paměťovou kartu do integrované čtečky karet, která je kompatibilní s rozsáhlou řadou paměťových karet, včetně SDXC. Pro ještě větší flexibilitu můžete také tisknout z paměťových zařízení USB Flash.

Tisk fotografií na doklady


Ať se jedná o osobní nebo profesionální použití, funkce tisku fotografií na doklady umožňuje vytvářet a tisknout fotografie na doklady s běžně používanými standardními rozměry nebo dovoluje nastavit vlastní rozměry. Tiskněte více fotografií na doklady se stejnými nebo různými rozměry na jeden list, abyste šetřili papír.

Řada tiskových formátů


Fototiskárna SELPHY CP810 nabízí mnoho různých způsobů, jak sdílet vzpomínky. Můžete vytvářet výtisky velikosti pohlednice (148 × 100 mm), L (119 × 89 mm) nebo kreditní karty (86 × 54 mm) za fantasticky krátkou dobu.

Automatická optimalizace snímku


Automatická optimalizace snímku s detekcí scény a obličeje zajišťuje vynikající výsledky. Zjišťuje a opravuje chyby ve snímcích, upravuje jas a barvy scén a obličejů a současně potlačuje nežádoucí šum, aby poskytla mimořádně čisté a bohaté výtisky.

Výtisky s životností 100 let


Speciální ochranná vrstva, která se nachází na každém výtisku, chrání před postříkáním, politím a vyblednutím, a umožňuje tak vytvářet výtisky s dlouhou životností, které vydrží po uložení do alba až 100 let.

Volitelná baterie


Tiskněte na cestách v interieru nebo pod širým nebem pomocí volitelného nabíjecího bateriového zdroje NB-CP2L (vyžaduje adaptér nabíječky CG-CP200). Jedno nabití poskytne energii pro více než 36 výtisků velikosti pohlednice.

Software pro tisk SELPHY Photo Print


Dodávaný software SELPHY Photo Print vám umožní snadno vytvořit vlastní kalendář, zvolit dekorativní rámečky nebo přidat klipart a textové bubliny do výtisků pomocí režimu Kreativní tisk.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon SELPHY CP810, o jeho funkcích a možnostech.

Advanced size options for ID Photos

Pokročilé možnosti nastavení velikosti fotografií na doklady

Intelligent correction

Inteligentní korekce

Long-lasting Canon quality

Stálá kvalita od společnosti Canon

Print on the go

Tisk na cestách

Postcard size prints

Výtisky velikosti pohlednice

Výtisky velikosti kreditní karty

Credit card size stickers

Štítky velikosti kreditní karty

Creative mini-sticker printing

Kreativní tisk malých samolepek