Canon Quick Utility Toolbox

Quick Utility Toolbox

Ke kompletním funkcím a aplikacím své tiskárny řady imagePROGRAF PRO můžete přistupovat pomocí této praktické softwarové brány. Je vždy po ruce a připravena ke spuštění z hlavního panelu Windows nebo doku Apple Mac.

Výhody

  • Získejte přístup k online příručkám pro své tiskárny prostřednictvím karty se základními nástroji.
  • Přístup k informacím o tiskárně, kalibraci a konfiguraci médií.
  • Rychlé spouštění softwaru Accounting Manager, Device Management Console a Media Configuration Tool.
  • Software Quick Utility Toolbox se snadnou instalací a spouštěním.
  • Podpora systémů Microsoft Windows a Apple Mac.

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Quick Utility Toolbox

Výkon a pohodlí


Získejte přístup k veškerému softwaru a funkcím tiskárny řady imagePROGRAF PRO pomocí jediného nástroje, který je vždy snadno na dosah.

Vylepšené funkce tiskárny


Získejte přístup k veškerému softwaru dostupnému pro vaši tiskárnu řady imagePROGRAF PRO, a pomozte tak zajistit, že jsou úkoly pravidelné údržby prováděny včas.

Rozhraní s kartami


Přepínejte na jediné obrazovce mezi kartami se základními nástroji a nástroji pro správu a získejte rychlý přístup k funkcím pro jednu tiskárnu a aplikacím pro správu více tiskáren.

Snadný přístup k nástroji Media Configuration Tool (MCT)


Pomocí nástroje Media Configuration Tool vytvoříte optimální tiskové prostředí. Nástroj MCT umožňuje měnit názvy a pořadí médií a přidávat nebo doplňovat informace o papíru.

Vzdálené sledování s pomocí softwaru Device Management Console


Ušetřete čas i peníze díky vzdálenému sledování spotřebního materiálu a stavu až 50 tiskáren pomocí softwaru Device Management Console. Vzdáleně kalibrujte tiskárny, dostávejte e-mailem upozornění týkající se stavu a udržujte své tiskárny v prvotřídní kondici.

Efektivní správa nákladů pomocí softwaru Accounting Manager


Spravujte centrálně všechny své náklady na tisk pomocí softwaru Accounting Manager. Shromažďujte protokoly o úlohách tiskárny nebo vypočítávejte náklady na tisk podle úloh či období a náklady na tisk pro jednotlivá oddělení nebo uživatele.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Quick Utility Toolbox, o jeho funkcích a možnostech.

Snímky produktů jsou určeny pouze pro ilustrativní účely. Některé funkce jsou volitelné. Chcete-li zjistit podrobnosti, přečtěte si specifikace produktu nebo se obraťte na vašeho obchodního zástupce společnosti Canon.