FINE cartridges

INKOUST PRO TISKÁRNY PIXMA

KAZETY FINE PRO TISKÁRNY PIXMA

Inkoustové kazety FINE pro tiskárny PIXMA zajišťují vynikající kvalitu výtisků a dokumentů vytvářených s maximální efektivitou a nabízejí pohodlné a bezproblémové řešení „vše v jednom“.

KAZETY FINE PRO TISKÁRNY PIXMA

Proč zvolit inkoustové kazety FINE?

Inkoustová kazeta FINE pro tiskárny Canon PIXMA obsahuje celou škálu barev potřebných k tvorbě výtisků a dokumentů v ohromující kvalitě. Inkousty a tisková hlava jsou sloučeny do jedné praktické jednotky, kterou lze snadno vyměnit během několika sekund. Systém kazet FINE také poskytuje vysoké rychlosti tisku pro případy, kdy záleží na každé sekundě.

Canon Camera

Snadná instalace, snadná výměna

Inkoustový systém Canon FINE je navržen s ohledem na uživatele. Vzhledem k tomu, že je v závislosti na tiskárně potřeba vyměnit maximálně dvě jednotky, trvá údržba kratší dobu, takže můžete strávit více času tiskem. Zásobník inkoustu usadíte na místo jedním zacvaknutím, které je potvrzeno akustickým signálem nebo zacvaknutím při uzamčení v tiskárně. Můžete začít!

Vynikající kvalita a dlouhá životnost bez ohledu na úkol

Inkoustový systém FINE zahrnuje pigmentové inkousty i inkousty na bázi barviva, které využívají naši technologii ChromaLife 100. Můžete se tak spolehnout, že výsledné výtisky vydrží až 100 let. Systém FINE je také skvělým všestranným nástrojem pro tisk. Ve skutečnosti je dokonalý nejen pro tisk fotografií, ale také pro vytváření blahopřání, tisk na nažehlovací fólie nebo tisk libovolného uměleckého či řemeslného obsahu.

Canon Camera

Inkoust podle modelové řady

Potřebujete pomoci s hledáním inkoustu?

Objevte pro svou tiskárnu Canon ten správný inkoust, toner nebo papír.