Printers PIXMA MG7751 Ambient sideangle

Kopírka hledá kancelář

Jsme multifunkce Canon a hledáme kancelář, nejlépe v nějaké neziskovce, kde bychom mohly ještě řadu let sloužit dobré věci. Třeba to bude u někoho z vás.

Projekt, který pomáhá neziskovkám usnadnit provoz jejich kanceláře

Po tři uplynulé roky nacházely multifunkce Canon „v nejlepších letech“ nový domov v neziskových organizacích a je jasně vidět, jak taková profesionální tisková zařízení usnadňují a zrychlují každodenní práci svých majitelů. Díky pozitivnímu ohlasu a velkému zájmu proto rozjíždíme další, už čtvrtou vlnu tohoto projektu.

Pomohla by darovaná tiskárna Canon provozu vaší organizace? Znáte školu, školku, neziskovku nebo společensky prospěšný spolek, kterému fandíte a kde potřebují lepší kancelářskou techniku? Stačí e-mailem poslat název a sídlo organizace, údaje o kontaktní osobě a krátce důvod, proč máme vybrat právě vás.

V roce 2019 do neziskovek putovaly tyto stroje

Co o nás řekli?

“Protože jsme malá komunitní základní škola a financí není mnoho, je pro nás úspěch v projektu Kopírka hledá kancelář nedocenitelný. Naši novou kopírku Canon využívají nejen pedagogové při přípravách na výuku, ale i děti v rámci svých projektů. Jde prostě na dračku.”

Zuzana Hájková ze Školy Osmička z Roudnice nad Labem, která se zaměřuje na enviromentální výchovu nebo výuku v projektech s větším prostorem pro individuální rozvoj.

“Tiskárnu využijeme zejména na tisk vzdělávacích materiálů na besedy a školení pro pěstouny a sociálně znevýhodněné rodiny, dále pak například na tisk obrázků, not a básniček pro lektory kurzů a při akcích pro širokou veřejnost.”

Veronika Vlková z Rodinného a kulturního centra Nová Trojka na Praze 3.

„Umožní nám zejména výrazně ušetřit na tisku, což je pro nás velmi důležité, protože se samozřejmě snažíme o maximální finanční efektivitu tak, abychom mohli přicházet s novými projekty a službami na podporu osob s poraněním míchy a provozovat ty stávající. Potěšilo nás, že se zařízení díky velkému sklopnému LCD displeji dobře ovládá, dokonce i našim hendikepovaným kolegům a kolegyním."

Alena Jančíková, ředitelka České asociace paraplegiků CZEPA, která se stará o vozíčkáře po poranění míchy.

„Tiskárnu využijeme ve prospěch rodin s postiženými dětmi i na našich benefičních akcích.“

Lenka Daňková, zástupkyně ostravského Centra pro rodinu a sociální péči.

„Tiskárna je v permanenci, jak pro dokumentaci zdravotnickou, tedy fyzioterapeutů nebo ošetřovatelů, tak pro dokumentaci sociální – psychologů či sociálních pracovníků. Děkujeme firmě Canon, že jsme jejímu zařízení mohli poskytnout nový domov.“

Jan Dolínek z Centra Paraple starajícího se o lidi s postižením míchy upoutané na invalidní vozík a jejich rodiny.

Pro neziskovky

Pomohla by darovaná tiskárna Canon provozu vaší organizace? Znáte školu, školku, neziskovku nebo společensky prospěšný spolek, kterému fandíte a kde potřebují lepší kancelářskou techniku? Stačí e-mailem poslat kreativní přihlášku, v níž jménem své organizace oslovíte multifunkci Canon a originálním způsobem jí sdělíte důvody, proč by měla chtít právě k vám do kanceláře. Více informací o projektu naleznete v tiskové zprávě.

Napište nám

Two friends jumping off rocks into cold lake

Pro donátory

Smyslem projektu Kopírka hledá kancelář je podporovat neziskovky dlouhodobě. Věříme, že se během nové vlny projektu v roce 2020 zapojí další partneři a zařízení se značkou Canon „v nejlepších letech“ bude na těch správných místech ještě mnohem více.

Jste partnery společnosti Canon? Pak budeme rádi, když se připojí i vaše firma. Pokud vás projekt zaujal, rádi vám poskytneme další informace prostřednictvím e-mailem, kde můžete zanechat svůj kontakt.

Přihlaste se

Two friends jumping off rocks into cold lake

Partneři projektu

Tento projekt by nebyl možný, a už vůbec ne úspěšný, bez našich partnerů. K těm, kteří nás vloni podpořili, patří Can21 a VDC kancelářská technika. Oba se řadí k našim TOP obchodním partnerům – Canon business centrům, která nabízejí špičkovou kancelářskou techniku značky Canon.