Canon EF 200mm f/2L IS USM

EF 200mm f/2L IS USM

Objektiv EF 200mm f/2L IS USM je vysoce výkonný střední teleobjektiv pro profesionály. Vysoká světelnost f/2 zajišťuje optimální výsledky při fotografování v interiérech a při nízkém osvětlení.

Výhody

  • Konstrukce řady L
  • Vysoká světelnost f/2
  • 4kroková stabilizace obrazu Image Stabilizer s detekcí stativu
  • Povrchová úprava čoček Super Spectra
  • Fluoritové prvky a prvky UD objektivu
  • Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s plně manuálním zaostřením

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 200mm f/2L IS USM

Konstrukce řady L


Objektiv EF 200mm f/2L IS USM zahrnuje nejvyšší standardy přesné optiky společnosti Canon. Řada L je vlajková loď společnosti Canon, která kombinuje vynikající kvalitu obrazu s výjimečnými možnostmi manipulace. Odolnost proti prachu a vlhkosti znamená ochranu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Vysoká světelnost f/2,0


Vysoká světelnost f/2,0 poskytuje výjimečnou rychlost snímání při nízkém světle, aniž by bylo potřeba použít blesk. Vysoká světelnost rovněž poskytuje dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti pro vytváření působivých portrétů.

4krokový stabilizátor obrazu (Image Stabilizer)


Čtyřkroková technologie kompenzace Image Stabilizer společnosti Canon umožňuje používat až 4krát nižší rychlost závěrky, aniž by byl obraz viditelně rozmazán. Automatická detekce pohybujícího se objektu automaticky vypíná stabilizátor obrazu Image Stabilizer ve vodorovném nebo svislém směru při sledování pohybujících se objektů. Detekce stativu automaticky vylepšuje funkci stabilizace obrazu Image Stabilizer při snímání s použitím stativu.

Povrchová úprava Super Spectra


Povrchová úprava Super Spectra pomáhá zajistit přesné vyvážení barev a vysoký kontrast a potlačit záblesky a stíny absorpcí světla odrážejícího se od interních prvků objektivu nebo digitálních senzorů EOS.

Fluoritové prvky a prvky UD


Pro optimální vizuální výkon obsahuje objektiv fluoritové prvky a prvky UD (ultra-low dispersion - ultranízký rozptyl) k eliminování chromatických aberací. Výsledkem jsou jasné a ostré snímky s vysokým kontrastem a výjimečnou kvalitou obrazu po celé ploše snímku.

Kruhová clona


Kruhová clona zajišťuje rovnoměrný bokeh (rozostření pozadí) – ideální pro izolování fotografovaných objektů nebo pro vytváření působivých portrétů.

Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s manuálním doostřením


Systém automatického zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM společnosti Canon využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychlý, přesný a téměř neslyšný provoz s vynikajícím ovládáním polohy. Plně manuální zaostřování s velkým kroužkem, který se během automatického zaostřování neotáčí, umožňuje fotografům okamžitě provádět ruční úpravy před pořízením snímku. Zahrnuje rovněž přednastavení zaostření, které se nachází již na objektivu EF 300mm f/2,8L IS USM a které umožňuje výběr a uložení určitého zaostření pro okamžité nastavení v případě potřeby.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EF 200mm f/2L IS USM, o jeho funkcích a možnostech.

Galerie ukázek

Zobrazit galerii

Related Products

Můžeme vám pomoci s výběrem vašeho dalšího objektivu?

Náš nástroj pro výběr objektivu vás provede celým sortimentem objektivů a pomůže vám najít ideální objektiv pro váš fotoaparát EOS.

Širokoúhlé objektivy

Získejte širší zorné pole a zahrňte do záběru více s naší řadou širokoúhlých objektivů.