Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

EF 300mm f/2.8L IS II USM

Vysoce výkonný silný teleobjektiv řady L se 4EV stabilizátorem obrazu a 3 režimy se skvěle hodí pro všechny typy akční fotografie. Objektiv EF 300mm f/2.8L IS II USM nabízí špičkovou kvalitu obrazu v robustním, přesto lehkém těle.

Výhody

  • Vysoce výkonný silný teleobjektiv se zoomem, ohniskovou vzdáleností 300 mm a světelností f/2,8
  • Součást oceňované řady L od společnosti Canon
  • Odolný, robustní a lehký
  • 4krokový stabilizátor obrazu
  • Vylepšená kvalita obrazu díky povrchové úpravě SWC
  • 3 režimy stabilizace obrazu (IS)
  • Tiché a rychlé automatické zaostřování

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

Vysoce výkonný silný teleobjektiv se zoomem


Vysoce výkonný silný teleobjektiv EF 300mm f/2.8L IS II USM s velkou světelností f/2,8 nabízí vynikající kvalitu obrazu v odolném a lehkém těle.

Kvalita řady L


Řada L je vlajkovou profesionální řadou objektivů Canon a představuje to nejlepší z precizní optiky EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a jsou vysoce odolné proti prachu a vlhkosti.

Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV


Stabilizátor obrazu Canon umožňující prodloužení expozičních časů až o 4 kroky nastavení je speciálně navržený pro specifický ohniskový rozsah objektivu a zamezuje rozostření snímku, k nemuž může dojít při fotografování z ruky či snímání s dlouhými expozicními časy. Automatická detekce sledování objektu zajišťuje efektivní výkon při sledování rychle se pohybujících objektů, a protože je systém stabilizace obrazu zabudován v objektivu, je působení systému viditelné v hledáčku.

Vylepšená kvalita obrazu díky povrchové úpravě SWC


Pro potřeby digitálního fotografování byla navržena vrstva SubWavelength patentovaná společností Canon, která předchází zdvojení obrazu a odleskům způsobeným vnitřními odrazy. Povrchová úprava eliminuje odlesky a zajišťuje ostré a čisté snímky.

3 režimy stabilizace obrazu (IS)


Nový režim stabilizace obrazu (IS) se ideálně hodí pro všechny typy akční fotografie, zejména pro disciplíny, které vyžadují sledování pohybujícího se objektu, protože aktivuje prvky stabilizátoru obrazu až při expozici.

Rychlé a tiché automatické zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor USM využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus. K dispozici je elektronické potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM, o jeho funkcích a možnostech.

Galerie ukázek

Zobrazit galerii

Related Products

Širokoúhlé objektivy

Získejte širší zorné pole a zahrňte do záběru více s naší řadou širokoúhlých objektivů.