Canon EF 600mm f-4L IS II USM

EF 600mm f-4L IS II USM

Model EF 600 mm f/4L IS II USM je superteleobjektiv s velkým zvětšením, vybavený integrovanou technologií stabilizátoru obrazu a vysokou světelností f/4. Je dokonalý pro fotografy pracující v terénu, kteří fotografují divokou zvěř, přírodu nebo sport.

Výhody

  • Vysoce výkonný 600mm objektiv
  • Fluoritové prvky a prvky UD
  • Vysoká světelnost f/4
  • Kroužkový mikromotor USM pro rychlé automatické zaostřování
  • Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV
  • Ochranná fluórová povrchová vrstva na předních a zadních prvcích
  • Minimální zaostřitelná vzdálenost 4,5 m
  • Clona s 9 lamelami
  • Elektromechanické zaostřování pro videozáznamy
  • Zvýšená odolnost proti prachu a vlhkosti

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 600mm f-4L IS II USM

Kompaktní lehký superteleobjektiv


Objektiv EF 600 mm f/4L IS II USM se vyznačuje provedením z lehké hořčíkové slitiny a titanu, které snižuje hmotnost bez vlivu na pevnost a kvalitu konstrukce.

Propracovaný optický design


Komplexní optický design se vyznačuje fluoritovými a UD prvky objektivu, které se vypořádají s aberacemi a zkreslením. Vysoká světelnost f/4 umožňuje použít telekonvertor Canon EF 2,0× III a současně zachovat automatické zaostřování u fotoaparátů řady EOS-1.

Rychlé, tiché automatické zaostřování


Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus automatického zaostřování. K dispozici je elektronické přechod na plně manuální zaostření bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.

Stabilizátor obrazu


Vestavěná technologie stabilizátoru obrazu (IS) umožňuje fotografování z ruky s rychlostmi závěrky nižšími až o 4 EV než obvykle, aniž by se projevily otřesy fotoaparátu. Více režimů stabilizace obrazu zlepšuje kvalitu obrazu při fotografování se sledováním pohybujícího se objektu.

Režim stabilizace obrazu 3


Nový režim stabilizace obrazu 3 se ideálně hodí pro všechny typy fotografování akcí, zejména pro disciplíny, které vyžadují sledování pohybujícího se objektu, protože aktivuje prvky stabilizátoru obrazu až při expozici.

Zvýšená kvalita obrazu pomocí vrstvy SWC


Patentovaná struktura povrchových vrstev, navržená společností Canon pro digitální fotoaparáty, přispívá k minimalizaci výskytu odlesků a závoje, způsobených odrazy světla uvnitř objektivu. Povrchová úprava tak eliminací příčiny zabraňuje vzniku odlesků a přispívá k dosažení ostrého a čistého obrazu.

Elektromechanické zaostřování


Režim dvourychlostního elektromechanického zaostřování objektivu EF 600 mm f/4L IS II USM umožňuje upravovat zaostření plynulou konstantní rychlostí, což je bezvadné při pořizování videozáznamů.

Kvalita řady L


Modelová řada L představuje špičkové profesionální objektivy společnosti Canon, ty nejlepší z precizně konstruovaných objektivů EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a mají zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti.

Příslušenství


Objektiv EF 600 mm f/4L IS II USM je dodáván se sluneční clonou (ET-160 WII), krytkou objektivu (E-185B) a pouzdrem na objektiv 600B.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EF 600mm f-4L IS II USM, o jeho funkcích a možnostech.

Galerie ukázek

Zobrazit galerii

Related Products