Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Teleobjektiv se zoomem s jedinečnou konstrukcí. Objektiv EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM využívá vícevrstvý difrakční optický (DO) prvek a může se tak pochlubit malými rozměry, nízkou hmotností a špičkovou kvalitou obrazu.

Výhody

  • Třívrstvý difrakční optický (DO) prvek
  • Měří jen 9,99 cm
  • Stabilizátor obrazu
  • Superrychlé automatické zaostřování s manuálním doostřováním
  • Kruhová clona s příjemným efektem bokeh
  • Blokování ovládání zoomu

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Nabitý technologiemi


Díky vícevrstvému difrakčnímu optickému (DO) prvku, stabilizaci obrazu (IS) a ultrazvukovému motoru USM je objektiv EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM oslavou přesné optiky.

Difrakční optika (DO)


Objektiv EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM využívá vícevrstvý difrakční optický (DO) prvek, který přispívá k menším rozměrům modelu při zachování kvality obrazu. Difrakční optický (DO) prvek kombinuje vlastnosti fluoritových a UD prvků v jednom kousku skla. Výsledkem je vysoký kontrast a ostrost spolu s precizní kontrolou chromatické vady.

Stabilizátor obrazu


Model EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM má stabilizátor obrazu (IS) s rozsahem 3 EV, což z něj činí ideální objektiv pro fotografování z ruky. Lze použít rychlosti závěrky nižší až o 3 EV, než je běžné, aniž by došlo k postřehnutelnému zvýšení rozmazání obrazu. Významný pohyb v určitém směru je automaticky interpretován jako sledování pohybujícího se objektu a stabilizace obrazu se v této rovině vypne.

Ultrazvukové zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor mimořádně rychle pohání automatické zaostřování, a to téměř neslyšně. Bezchybná reakce při zastavení zajišťuje přesné dosažení ostrosti, aniž by došlo k přeostření.

Příjemné rozostření pozadí


Kruhová clona s elektromagnetickým ovládáním dává oblastem mimo zaostření jemnější a rovnoměrnější vzhled – zaostřené objekty tak na rozostřeném pozadí vyniknou.

Integrace do systému EOS


Mechanismus ovládání objektivu je upraven tak, aby specificky vyhovoval nejnovější řadě modelů EOS a maximálně využil jejich rychlost. Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému měření záblesků E-TTL II kompatibilního fotoaparátu EOS, aby zajistil optimální měření záblesků.

Nepoškozuje životní prostředí


V souladu s přísnou politikou ochrany životního prostředí společnosti Canon bylo při výrobě objektivu použito pouze bezolovnaté sklo.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM, o jeho funkcích a možnostech.

EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM Hodnocení a recenze

Galerie ukázek

Zobrazit galerii

Můžeme vám pomoci s výběrem vašeho dalšího objektivu?

Náš nástroj pro výběr objektivu vás provede celým sortimentem objektivů a pomůže vám najít ideální objektiv pro váš fotoaparát EOS.