Objektivy pro fotoaparáty EOS M

Canon Mount Adapter EF-EOS M

S tímto lehkým upevňovacím adaptérem nasadíte na svůj fotoaparát EOS M jakýkoli objektiv EF, aniž by to mělo vliv na kvalitu nebo rychlost.

Výhody

 • Malý, lehký upevňovací adaptér EF-M pro fotoaparát EOS M

 • Kompatibilní s kompletní řadou

 • Odnímatelná objímka pro stativ

Podrobný popis funkcí

 • Malý, lehký upevňovací adaptér EF-M

  Malý a lehký upevňovací adaptér EF-EOS M pro přizpůsobení fotoaparátu EOS M můžete snadno nosit s sebou, ať jdete kamkoliv. Umožňuje použít bajonet EF-M na fotoaparátu EOS M k připevnění libovolného objektivu z rozsáhlé řady systému EOS společnosti Canon, a tím vás spojit se světem kreativních možností.

 • Kompatibilní s kompletní řadou objektivů Canon EF a EF-S

  Rozšiřte svůj systém EOS M a odhalte své kreativní schopnosti. Upevňovací adaptér EF-EOS M poskytuje úplný přístup ke kompletní škále objektivů Canon EF a EF-S, takže můžete k získání požadovaných záběrů použít své stávající objektivy a vyzkoušet nové. Rozsáhlá řada zahrnuje objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností a objektivy se zoomem pokrývající rozsah ohniskových vzdáleností od 8 mm do 800 mm, takže můžete zachytit cokoli od širokých ohromujících záběrů krajin po nádherné záběry vzdálené divoké zvěře pořízené s extrémním teleobjektivem. Můžete také experimentovat s objektivy pro specialisty, jako jsou makroobjektivy, které umožňují fotografovat zblízka jedinečné snímky skrytých detailů každodenního života, nebo objektivy typu rybí oko pro vytváření unikátních fotografických efektů.

 • Odnímatelná objímka pro stativ

  K zajištění dokonalého vyvážení fotoaparátu při pořizování fotografií a k dosažení nádherných snímků s minimálním rozmazáním je upevňovací adaptér EF-EOS M opatřen odnímatelnou objímkou pro stativ, která umožňuje podepřít těžké objektivy stativem.

Canon Mount Adapter EF-EOS M
Hodnocení a recenze