Press Contacts

Kontakty

PR kontakty společnosti Canon Europe

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontaktní osoba: Sarah Vloothuisová

E-mail: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontaktní osoba: Rosie Harriesová

E-mail: Rosie.Harries@canon-europe.com


PR kontakt pro spotřebitele

Kontaktní osoba: Caroline Nichollsová (spotřebitelé)

E-mail: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontaktní osoba: Jack Low (pro)

E-mail: jack.low@canon-europe.com

Místní kontakty pro tisk

Canon Austria

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontaktní osoba: Birgit Starková

Telefonní číslo: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontaktní osoba: Birgit Starková

Telefonní číslo: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


PR kontakt pro spotřebitele

Kontaktní osoba: Birgit Starková

Telefonní číslo: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgie

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontakt: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-mail: steve.haentjens@canon.be


PR kontakt pro spotřebitele

Kontakt: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be

Canon Česká republika

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontaktní osoba: Jitka Štědroňová

Telefonní číslo: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontaktní osoba: Jitka Štědroňová

Telefonní číslo: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


PR kontakt pro spotřebitele

Kontaktní osoba: Jitka Štědroňová

Telefonní číslo: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Kontakt pro firmy, obchod a spotřebitele

Kontaktní osoba: Andrea Frovinová

Telefonní číslo: +45 26 79 35 08

E-mail: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-mail: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

DŮLEŽITÉ:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes příbuzní aux Relations Presse, merci de contacter:


Vztahy Presse offre Velká veřejnost

Kontaktní osoba: Amanda Teková

Telefonní číslo: +33 1 85 14 46 95

E-mail: amanda.tek@cf.canon.fr


Vztahy Presse informace Institutionnelles

Kontaktní osoba: Cécile Thibaultová

Telefonní číslo: +33 1 85 14 46 97

E-mail: cecile.thibault@cf.canon.fr


Vztahy Presse offre Entreprises

Kontaktní osoba: Cécile Thibaultová

Telefonní číslo: +33 1 85 14 46 97

E-mail: cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt pro Preseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Agentura Ranieri

E-mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-mail: Stefan.pehn@eu.medical.cannebo n 


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Canon Drossos Drossos, Řecko

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontakt: Canon Drossos Drossos, Řecko

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr


PR kontakt pro spotřebitele

Kontakt: Canon Drossos Drossos, Řecko

Telefon: +30 210 7454 651

E-mail: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hungary

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

PR kontakt

Kontaktní osoba: Viktória Oláhová

E-mail: olah.viktoria@canon.hu

Canon Irsko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000, vyžádejte si prosím člena týmu PR

Canon Itálie

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

PR kontakt pro spotřebitele, obchod a firmy

Kontakt: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-mail: info@comunicazione-immagine.it

Canon Nizozemsko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-mail: M.van.der.Made@canon.nl


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontakt: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-mail: m.van.der.made@canon.nl


PR kontakt pro spotřebitele

Kontakt: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-mail: J.Snel@canon.nl

Canon Norsko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontaktní osoba: Siw Holmgrenová

Telefonní číslo: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontaktní osoba: Siw Holmgrenová

Telefonní číslo: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


PR kontakt pro spotřebitele

Kontaktní osoba: Siw Holmgrenová

Telefonní číslo: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no

Canon Polsko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontaktní osoba: Katarzyna Kluzaová

E-mail: katarzyna.kluza@canon.pl


PR kontakt pro spotřebitele

Kontakt: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugalsko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontakt: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


PR kontakt pro spotřebitele

Kontakt: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-mail: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Rumunsko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-mail: dana.pelin@canon.ro


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-mail: dana.pelin@canon.ro


PR kontakt pro spotřebitele

Kontakt: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-mail: dana.pelin@canon.ro

Canon Rusko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

PR kontakt pro firmy, obchodní řešení a spotřebitele

Kontakt: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-mail: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovensko

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Feč

Telefonní číslo: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontaktní osoba: Tomáš Feč

Telefonní číslo: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


PR kontakt pro spotřebitele

Kontaktní osoba: Tomáš Feč

Telefonní číslo: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

PR kontakt pro firmy, obchodní řešení a spotřebitele

Kontaktní osoba: Dana Eitzenová

Telefonní číslo: + 27 12 675 4900

E-mail: pr@canon.co.za

Canon Spain

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


PR kontakt pro obchodní řešení

Kontakt: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


PR kontakt pro spotřebitele

Kontakt: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-mail: M_moya@canon.es

Canon Sweden

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Přehled kontaktů tiskového centra:

Kontakt: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-mailová adresa: linn.kryss@canon.se


Kontakt PR pro oddělení B2B: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-mailová adresa: asa.tornquist@canon.se

Canon Switzerland

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-mail: presse@canon.ch


PR kontakt pro oddělení B2B

Kontakt: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-mail: presse@canon.ch


PR kontakt pro oddělení B2C

Kontakt: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0)76 333 04 04

E-mail: presse@canon.ch

Canon Turkey

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:

Firemní PR kontakt

Kontakt: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-mail: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

V případě dotazů týkajících se médií prosím kontaktujte:


E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon: 01737 220 000, vyžádejte si prosím člena týmu PR


Může vás také zajímat