Canon Matte Photo Paper MP-101

Matte Photo Paper MP-101

Matný fotografický papír Matte Photo Paper umožňuje tisk vysoce kvalitních fotografií, grafiky a textu s matným povrchem. Papír je také vhodný pro kreativnější použití, jako jsou blahopřání, výstavy a umělecká díla.

Výhody

  • Matný povrch bez lesku
  • Čisté fotografie s vysokým jasem a živými barvami
  • Perfektní shoda s inkousty systémů Lucia a ChromaLife100+ společnosti Canon

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Matte Photo Paper MP-101

Kreativní média


Matný fotografický papír Matte Photo Paper se díky vysokému jasu skvěle hodí pro tisk fotografií s jemným povrchem a grafiky s živými barvami. Papír je také vhodný pro kreativnější použití – pokud jde v první řadě o umění, pak je to ten správný papír.

Rychleschnoucí fotografie


Originální fotografické papíry společnosti Canon se vyznačují mikroporézním povrchem, který rychle pohlcuje inkoust hluboko pod povrch, aby žádný přebytečný inkoust nezůstal na povrchu papíru. Výsledek: rychleschnoucí výtisky fotografií.

Fotografie, které vydrží po celý život


Matný fotografický papír Matte Photo Paper a inkousty systémů Lucia a ChromaLife100+ společnosti Canon vytvářejí skvělé spojení. Kombinace tiskových hlav FINE, inkoustů a originálních fotografických papírů společnosti Canon chrání fotografie před plyny a světlem a bezpečně tak tyto vzácné vzpomínky uchovává pro budoucí generace.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Matte Photo Paper MP-101, o jeho funkcích a možnostech.

170-gsm

Hmotnost v gramech na jeden metr čtvereční

0.22-mm

Tloušťka v milimetrech

Matte Photo Paper MP-101 Hodnocení a recenze