Canon PIXMA MG3550

PIXMA MG3550

Stylové kompaktní multifunkční zařízení s Wi-Fi pro sdílení a používání odkudkoli v domácnosti. Nabízí rychlý, vysoce kvalitní tisk, kopírování a skenování a podporuje služby Google Cloud Print a Apple AirPrint.

PIXMA MG3550

Výhody

  • Kompaktní a stylové multifunkční zařízení s Wi-Fi: domácí tisk, kopírování a skenování
  • Tisk a skenování pomocí smartphonu či tabletu s aplikací PIXMA Printing Solutions
  • Podpora služeb Google Cloud Print a Apple AirPrint
  • Volitelné inkoustové kazety ve velikosti XL pro více výtisků s nižšími náklady
  • Výtisky vynikající kvality s rozlišením až 4 800 dpi a technologií kazet FINE

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA MG3550

Kompaktní bezdrátové multifunkční zařízení


Zásluhou možnosti připojení k síti Wi-Fi nabízí toto multifunkční zařízení snadný tisk v celé domácnosti z počítače a mobilních zařízení, zatímco stylový a kompaktní design FastFront zjednodušuje vkládání papíru a výměnu inkoustů. Jedná se tedy o ideální tiskárnu, kopírku a skener pro každodenní použití.

Podpora smartphonů a tabletů


Stáhněte si aplikaci Canon PIXMA Printing Solutions a tiskněte ze smartphonu či tabletu nebo skenujte do těchto zařízení a získejte vzdálený přístup k různým informacím o tiskárně, jako jsou online návod nebo aktuální hladiny inkoustů. Je také podporována služba Apple AirPrint. Kromě toho automatické zapínání zajišťuje automatické zapnutí tiskárny při zahájení tisku.

Tiskněte prakticky odkudkoli


Služba Google Cloud Print připojí tiskárnu přímo k webu, takže můžete tisknout dokumenty Google Doc, e-maily, fotografie a přílohy ve formátu PDF prakticky odkudkoli. Soubory jsou odesílány do tiskárny bezpečně přes Internet, ať se nacházíte ve stejné místnosti nebo na jiném kontinentu.

Rychlý, kvalitní tisk


Systém kazet FINE s rozlišením tisku až 4 800 dpi přináší skvělé úrovně detailů. Kromě rychlého tisku dokumentů A4 rychlostí 9,9/5,7 obr./min černobíle/barevně tiskne také bezokrajové fotografie 10 × 15 cm za přibližně 44 sekund. Dokonalá pro rychlý, kvalitní tisk dokumentů a fotografií u vás doma.

Ušetřete peníze za inkoust a papír


Tiskněte více, ale za méně peněz. Nákladově efektivnější kazety o velikosti XL poskytují výrazně více výtisků než jejich standardní ekvivalenty, a zajišťují tak delší intervaly mezi výměnami inkoustů, což je ideální, pokud hodně tisknete, a mohou nabídnout až 50% úsporu na stránku. Automatický oboustranný tisk snižuje spotřebu papíru a vytváří oboustranné profesionálně vypadající dokumenty.

Software My Image Garden


Komplexní software, který vám odhalí kompletní nabídku funkcí tiskáren PIXMA. Nabízí řešení pro uspořádání a tisk fotografií, skenování a přístup k online službám. Pokročilé funkce, jako je rozpoznání obličeje, usnadňují procházení všech fotografií v počítači a vyhledání požadovaných fotografií.

Buďte kreativní pomocí služby CREATIVE PARK PREMIUM


Tato online služba umožňuje stahovat a tisknout fotografie, obrázky a návrhy skládaček a dovoluje vytvářet profesionálně vypadající blahopřání, kalendáře nebo úžasné trojrozměrné papírové skládačky.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA MG3550, o jeho funkcích a možnostech.

Convenient and easy to replace

Pohodlná a snadná výměna

High resolution photo printing

Tisk fotografií ve vysokém rozlišení

Optional high yield inks

Volitelné inkousty s vysokou výtěžností

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

Turns on when you start printing

Zapne se, když začnete tisknout

  • Multifunkční tiskárna – PIXMA MG3550
  • Kazety FINE
  • Napájecí kabel
  • Instalační disk CD-ROM
  • Příručky a další dokumenty