Canon PIXMA MG5550

PIXMA MG5550

Kvalitní MF zařízení s Wi-Fi pro tisk, kopírování a skenování v domácnosti. Je vybaveno 5 samostatnými inkousty, pokročilým připojením pro tisk ze smartphonu a cloudový tisk a volitelně inkousty o velikosti XL.

PIXMA MG5550

Výhody

  • Vysoce kvalitní multifunkční zařízení s Wi-Fi a funkcemi pro tisk, kopírování a skenování
  • Cloudový tisk přímo z displeje tiskárny: tisk z online alb, sociálních sítí a služeb cloudového úložiště
  • Snadný tisk a skenování z chytrých zařízení přes síť Wi-Fi či Internet
  • Aplikace PIXMA Printing Solutions pro ovládání tiskárny na dálku
  • Podpora služeb Google Cloud Print a Apple AirPrint

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA MG5550

Vysoce kvalitní multifunkční zařízení


Pokročilým připojením Wi-Fi a systémem 5 inkoustů nabízí toto multifunkční zařízení snadný, vysoce kvalitní tisk, kopírování a skenování a také přímý přístup ke cloudu. Je určena pro bezdrátové používání a sdílení v celé domácnosti a k ovládání na dálku z mobilních zařízení.

Cloudový tisk


Užijte si svobodu tisku přímo z Internetu s vylepšeným softwarem PIXMA Cloud Link. Tiskněte fotografie během okamžiku z Facebooku, Twitteru a online alb, jako je image.canon, nebo tiskněte dokumenty z cloudových služeb, např. Evernote a Dropbox, přímo z displeje tiskárny. Vytvářejte kalendáře, stahujte tiskopisy a další šablony přímo ze služby PIXMA Cloud.

Podpora smartphonů a tabletů


K dosažení maximální flexibility lze tiskárnu ovládat přímo z chytrých zařízení. Stáhněte si aplikaci Canon PIXMA Printing Solutions a tiskněte z nebo skenujte do těchto zařízení a také cloudových služeb. Aplikace umožňuje kontrolovat stav tiskárny, uživatelskou příručku či hladiny inkoustů. Jsou také podporovány služby Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Úsporné samostatné inkousty pro skvělé výtisky


Za účelem dosažení větší úspory je toto multifunkční zařízení vybaveno 5 samostatnými inkousty. Můžete tedy vyměnit pouze tu barvu, která právě došla. Díky tomu je tisk ještě efektivnější. Speciální černé inkousty pro dokumenty a fotografie a technologie FINE s rozlišením tisku až 4 800 dpi poskytují ostré texty a obrázky se skvělými úrovněmi detailů.

Rychlý tisk


Je ideální pro rychlý, kvalitní domácí tisk. Nabízí tisk dokumentů A4 rychlostí 12,2/8,7 obr./min (čb/bar.) dle ISO ESAT a tisk bezokrajových fotografií 10 × 15 cm za přibližně 44 sekund.

Ušetřete peníze za inkoust a papír


Volitelné inkousty o velikosti XL umožňují vytisknout více stránek než standardní inkousty, takže je není nutné tak často měnit, což je ideální, pokud hodně tisknete, a mohou nabídnout až 30% úsporu na stránku. Automatický oboustranný tisk snižuje spotřebu papíru a vytváří oboustranné profesionálně vypadající dokumenty.

Snadné ovládání


Zřetelný 6,2cm displej usnadňuje prohlížení zvolených funkcí a použití cloudových služeb. Automatické zapínání automaticky zapne tiskárnu při zahájení tisku z PC či mobilního zařízení ve stejné síti.

Software My Image Garden


Komplexní software s řešeními pro uspořádání a tisk fotografií, skenování a přístup k online službám. Pokročilé funkce, jako je rozpoznání obličeje, usnadňují procházení všech fotografií v počítači a vyhledání požadovaných fotografií.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA MG5550, o jeho funkcích a možnostech.

Only change the ink which runs out

Vyměňte pouze inkoust, který došel

Optional high yield inks

Volitelné inkousty s vysokou výtěžností

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

Print directly from cloud

Tiskněte přímo z cloudu

Turns on when you start printing

Zapne se, když začnete tisknout

  • Multifunkční tiskárna – PIXMA MG5550
  • Základní zásobníky inkoustu
  • Napájecí kabel
  • Instalační disk CD-ROM
  • Příručky a další dokumenty

PIXMA MG5550 Hodnocení a recenze